Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
prostek21

zmiana czujnika zapalenia swiatel oraz otwieranie drzwi

Polecane posty

Witam mam następujący problem po przekladce pozostalo mi tylko do zrobienia czujnik od zapalonych świateł tzn jak otworze drzwi od pasażera to slychac piszczenie oczywiste chciałbym aby było odwrotnie ponieważ to użyteczną rzecz:) oraz gdy otwieram drzwi prawe to świecą się w komputerze lewe czy dla elektryka to duży problem ? Czy można te "Dane"zmienić op comem lub techem . Z góry dziękuję za odpowiedzi i życzę milo spędzonych wakacji

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Co do zmiany ktore drzwi sa otwarte jest to do ogarniecia opcomem nie pamietam teraz gdzie to bylo trzeba miec carpass

Wlasnie musze podjechać do serwisu aby go zdobyć jakiś czas temu dzwoniłem aby się dowiedzieć ile kosztuje i w jednym serwisie w warszawie powiedzieli ze 55 zl tylko teraz nie pamiętam ktoryb byc może na modlinskiej reszta 150-160 zl a car pass to kod immobilaizera tak?

Mam jeszcze problem odnośnie otwierania drzwi gdy przyciskam guzik jeden raz w kluczyki to otwierają się prawe drzwi a jak wiadomo chciałbym aby były to lewe

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Skonfiguruj bcm jak masz odpowiedni moduł i opcoma to sam to zrobisz

Szczerze to jestem zielony w tych sprawach może jest ktoś z forum z Warszawy bądź okolic

kto pomógłby odpłatnie

w konfiguracji bcm musisz zmienić kraj, 5 min roboty

5 min jeśli ktoś ma op com i car passa bo rozumiem za car pass to wlasnie kod immobilaizera?

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...