Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
prostek21

zmiana czujnika zapalenia swiatel oraz otwieranie drzwi

Recommended Posts

Witam mam następujący problem po przekladce pozostalo mi tylko do zrobienia czujnik od zapalonych świateł tzn jak otworze drzwi od pasażera to slychac piszczenie oczywiste chciałbym aby było odwrotnie ponieważ to użyteczną rzecz:) oraz gdy otwieram drzwi prawe to świecą się w komputerze lewe czy dla elektryka to duży problem ? Czy można te "Dane"zmienić op comem lub techem . Z góry dziękuję za odpowiedzi i życzę milo spędzonych wakacji

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Co do zmiany ktore drzwi sa otwarte jest to do ogarniecia opcomem nie pamietam teraz gdzie to bylo trzeba miec carpass

Wlasnie musze podjechać do serwisu aby go zdobyć jakiś czas temu dzwoniłem aby się dowiedzieć ile kosztuje i w jednym serwisie w warszawie powiedzieli ze 55 zl tylko teraz nie pamiętam ktoryb byc może na modlinskiej reszta 150-160 zl a car pass to kod immobilaizera tak?

Mam jeszcze problem odnośnie otwierania drzwi gdy przyciskam guzik jeden raz w kluczyki to otwierają się prawe drzwi a jak wiadomo chciałbym aby były to lewe

Please login or register to see this quote.

Skonfiguruj bcm jak masz odpowiedni moduł i opcoma to sam to zrobisz

Szczerze to jestem zielony w tych sprawach może jest ktoś z forum z Warszawy bądź okolic

kto pomógłby odpłatnie

w konfiguracji bcm musisz zmienić kraj, 5 min roboty

5 min jeśli ktoś ma op com i car passa bo rozumiem za car pass to wlasnie kod immobilaizera?