Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

tkastelik

pomocy..radio przestalo grac.. :\

Recommended Posts

koledzy jak w temacie radio przestalo grac..a rozwijajac temat to robilem z dmuchawa bo mi piszczala ladnie wyczyscilem przesmarowalem i bylo gites do momentu w ktorym przestala dzialac z nieznanych mi przyczyn przed zamontowaniem do auta..wiec pomyslalem ze jakis bezpiecznik i niepatrzac na liste bezpiecznikow zaczolem szukac sprawdzilem wszystki i byly ok..potem dmuchawa znowu zaczela dzialac zamontowalem i hula...lecz pojawil sie kolejny problem a mianowicie powyjeciu bezpiecznika od radia przestalo grac i nie wiem jaka jest tego przyczyna...zawsze zalaczalo sie wraz ze zaplonem a teraz cisza tylko data na wyswietlaczu..wiec nie wiem czy cos sie zepsolo czy poprostu nie potrafie tego wlaczyc ;\ masakra ratujcie

Radio to CDR 2005 VDO...

Sprawdzales bezpiecznik z tylu radia?

nie bo nie moge go wymontowac...apowiedzcie mi jezeli zakupie takie radio

Please login or register to see this link.

to bd potrzebowal do tego ramke w tym stylu czy jak

a moze jeszcze jakas przewjsciowke badz kostke trzeba bd kupic czy spasuja te orginalne i czy bd mi to smigac bez zdnych problemow wystarczy wpiac.????

jutro postaram sie wyciagnac radio i sprawdzic...a moze jeszcze ma ktos jakis pomysl..?

koledzy czy ta ramka jest potrzebna zeby zamontowa radio 2 din niefabrycze...bo to dosc spory wydatek...tej orginalnej nie da ie jakos wykorzystac..????

Wyjmij radio i sprawdź napięcia zasilania. Jeśli tu leży problem to żadna zmiana radia nie pomoże

sprawdzalem napiecie jest 12 v w dwuch pinach mysle ze mam walniety wlacznik bo z glosem byly problemy tylko sie dalo z kierownicy...

Możliwe, koszt impulsatora to ok 4zl + przesyłka. W serwisie pewnie koło niebieskiego pieniążka.

no wiec pomyslalem ze zmienie sobie radio...tylko koszt tej ramki jest przerazajacy..nie da sie tego jakos obejsc ??

Please login or register to see this quote.

A jak chcesz to obejść? Możesz wykonać sobie ją z żywicy, będzie taniej.

aha no to nie dobrze...moze jest ktos na forum zeby mial takie albo ktos chce sprzedac taka rame taniej to dajcie znac ;]

Dobre radio <400 ramka >200

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Chyba bym się zmusił i wykonał z żywicy.

no niebardzo wiem jak sie za to zabrac wiec pozostaje mi tylko kupno ;\