Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

bartek1182

Zmieniarka nie czyta płyt.

Recommended Posts

Witam. Stałem się szczęśliwym posiadaczem Opla Vectry B 2.2DTI z 2001 roku. Chcę ją doprowadzić do jak najlepszego stanu. Na drzwiach w dolnych częściach wyskakuje lekko ruda i to też będę chciał zrobić. Najpierw zaczynam od tych lżejszych spraw. Wymieniłem plastik od siedzenia pasażera, gdyż w starym był urwany zaczep. Pojutrze wymienię ''dźwignię'' kierunkowskazów, ponieważ jest zbyt czuły. Mocniejszy wertep i się włącza. Teraz walczę ze zmieniarką. Nagrałem sobie płytki ''DVD-R''. Wkładam do zmieniarki i zmieniarka szuka i szuka... Na kompie przeskakuje od 1 do 4 i pokazuje ''No Disc''. Chcę dodać, że jakaś płyta z gazety działa chyba... normalnie. Poniżej dorzucę zdjęcia zmieniarki i radyjka, żebyście mogli cokolwiek mi doradzić. Na różnych stronach czytałem, że laser może być brudny więc postanowiłem kupić płytkę czyszczącą, której użyłbym po waszych poradach. Jeżeli macie jakiekolwiek odniesienia piszcie, jeżeli chcecie coś więcej wiedzieć również. Z góry dziękuję wszystkim za pomoc

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

49874922437602183809.jpg14563036242526405242.jpg

Chyba zły dział, poproszę admina o przerzucenie do działu Car Audio. Przepraszam za problem, jestem nowy na tym forum.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Spróbuj wypalić płytę CD(700MB) w formacie audio cd(Zmieści Ci się tylko około 20 piosenek).

Please login or register to see this quote.

Panie DVD to ci na bank nie bedzie czytac......zwykla plyta CD nagrana w formacie audio....taka potrzebujesz

No ok dzięki za pomoc. Czyli kupić płytki ''CD-R'' na przykład?

Poleciałem po CD-R nagrałem 2 płytki. Jednej nie widzi, w drugiej ERROR Disc :/

A jak nagrałeś płytki? W formacie audio CD czy zwyczajnie mp3?

Daj najmniejszą prędkość nagrywania jaką możesz.

jeżeli wypalasz za pomocą Windowsa to użyj lepszego programu np. Free Audio CD Burner.

Edited by Wacek1991

Predkosc max 4x a najlepiej 2x i format audio cd..... a najlepiej to wsadz jakas oryginalna plyte z byle jaka muzą i sprawdz czy poleci z glosnikow

Przeciez napisał ze CD z gazetki odtwarza.

Zobaczę jutro co i jak. Dałem płytki które miałem nagrane i 2 rodzaje czystych płytek informatykowi, który nagra to dobrze. Wiele mi pomógł w rozpracowaniu samochodu. Prędzej była Corsa B, której wyposażenie było dość ubogie. W Vectrze problem był nawet z nastawieniem radia, ale ogarniam powoli. Pytanko czy można wgrać polski ''program'' do komputera? Żeby po polsku pokazywało i jeżeli można ile taka przyjemność kosztuje? Na translator przetłumaczyłem sobie z Niemieckiego i poniekąd wiem o co chodzi, ale wiadomo...

Mozesz w ustawieniach zmienic kilka jezykow. Ale polskiego tam nie uswiadczysz i nawet w ASO nie dograsz.