Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Schematy elektryczne INSIGNIA

Recommended Posts

Masz rację nie ma. Już sprawdziłem.Jedno jest pewne aby mieć alarm fabryczny konieczne jest wymiana tylnej skrzynki bezpieczników aby obsługiwała alarm. Do tego koniecznie syrena, czujki ruchu i zamek maski z czujnikiem otwarcia. Graty można tanio kupić i pozostaje tylko rozprowadzenie kabli. Teraz się zastanawiam czy bawić siew to czy kupić centarlkę alarmu i tylko podpiąć orygianlna syrenę , czujki ruchu i maskę. Wtedy nie trzeba w sofcie samochodu grzebać. Muszę się tylko dowiedzieć gdzie jest przykręcona syrena i jak spiąć czujki ruchy.

• 2 weeks later...
  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam W załączeniu linki do schematów, mam nadzieję, że to pomoże

Prawie po 4 latach?... ciężki temat  

Posted Images

Dnia 10.02.2018 o 14:22, Wiury22 napisał:

Masz rację nie ma. Już sprawdziłem.Jedno jest pewne aby mieć alarm fabryczny konieczne jest wymiana tylnej skrzynki bezpieczników aby obsługiwała alarm. Do tego koniecznie syrena, czujki ruchu i zamek maski z czujnikiem otwarcia. Graty można tanio kupić i pozostaje tylko rozprowadzenie kabli. Teraz się zastanawiam czy bawić siew to czy kupić centarlkę alarmu i tylko podpiąć orygianlna syrenę , czujki ruchu i maskę. Wtedy nie trzeba w sofcie samochodu grzebać. Muszę się tylko dowiedzieć gdzie jest przykręcona syrena i jak spiąć czujki ruchy.

Witam wszystkich.

Czy jest ktoś w stanie pomóc!!!!

• 2 months later...

Hej. Mam mały problem z prawym lusterkiem w insigni, a dokładnie chodzi o to że nie dochodzi do niego napięcie. Czy mógłbym prosić o schemat instalacji lusterek bocznych? Samochód to opel insignia 2,0 dth combo 2009 rok. Lusterka sterowane elektrycznie, składane z pilota.  Z góry bardzo dziękuję za pomoc ponieważ nigdzie takiego schematu nie mogę znaleźć. 

• 3 months later...

Hej. Poszukuję schematu elektrycznego drzwi kierowcy, a dokładnie:

Schemat elektryczny lusterek (głównie funkcja składania)

Schemat elektryczny siłownika zamka drzwi

• 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Witam Drodzy forumowicze, Jestem nowym użytkownikiem Insigni, i niestety pojawił się problem z ABS. A dokładnie z przewodami, dlatego poszukuje schematów elektrycznych lub rysunków jak rozprowadzone są w samochodzie wiązki przewodów układu ABS, konkretnie chodzi o LEWY TYŁ. Do tej pory wymieniłem czujnik ABS w Lewym tylnim kole,  posprawdzałem przewody za osłona nadkola, i nie było widocznych śladów uszkodzeń. Może któryś z forumowiczów przerabiał podobny problem i pokierował  gdzie się udać z miernikiem, które kostki czy kable sprawdzić.

Z góry dziękuje.

• 3 weeks later...

Chciałem dorobić w bagażniku gniazdo 12V do lodówki. Czy jest możliwość podpięcia go gdzieś w bagażniku czy trzeba ciągnąć kable z przodu.

Insignia A Sport Tourer polift 2014r

1 godzinę temu, darekk napisał:

Ale jest tam 12V po zapłonie?

Ciągnąc przewód od aku, będziesz miał po zapłonie? co za różnica? Ale mając 12V w bagażniku - to już 'pryszczyk', żeby gniazdko podłączyć (minus) sobie z budy weźmiesz, jest tam kilka śrub wystających, a po za tym będziesz 'tam' - to sprawdzisz. Sam też w tamtym miejscu hak podłączyłem :P

Ale prawdopodobnie jest 'STAŁY', bo wyciągając klucz ze stacyjki w przyczepce mam oświetlenie. I głowy sobie nie dam obciąć, że jest również po kluczu '+'.

POZDRAWIAM.

Edited by PermBan

Po co mam ciągnąć przewód od aku? Myślałem o gnieździe zapalniczki z przodu. Po zapłonie bezpieczniej bo gdy zapomnę odłączyć np. lodówkę to po jakimś czasie mogę nie odpalić auta.

29 minut temu, darekk napisał:

...po jakimś czasie mogę nie odpalić auta.

Max 2 godziny - tyle wytrzyma przeciętny aku :P

A tak po za tym, masz zapalniczkę przed tylnymi siedzeniami - nie łatwiej?

Edited by PermBan

Z tyłu nie mam zapalniczki tylko gniazdo 230V

Edited by darekk
  • 5 months later...

W mojej insigni padły światła dzienne. BCM wygasza światła mijania i pozycyjne po naświetleniu czujnika, ale nie zapala dziennych. Błędy odczytane wskazują na przekażnik/i. Oczywiście żarówki sprawne :) Czy mogę prosić o schemat świateł przednich DRL. ?

Insignia 2009 sedan, A18XER , W0LGM57C591085973

• 3 months later...

Witam. Jest możliwość aby znaleźć schemat wiązki BLISa, czujników martwego pola. Podpowiem że elektryka rozchodzi się z tylnej skrzynki. Opel insignia 2014 kombii

• 1 year later...