Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

JarekS

Naprawa podświetlenie przycisków konsoli środkowej Vectra B

Polecane posty

Jak zawsze pełen profesjonalizm i świetna porada

Mam pytanie czy mógł byś podać dokładny symbol tych żarówek? Pozdrawiam!! (świetna robota)

Edytowano przez JarekS

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Witam, wszystko profesjonalnie opisane tylko jeden mały szkopół dzisiaj wlutowałem takie żarówki jak wyżej i jeśli chodzi o podświetlanie napisu ECO jest OK natomiast jeśli chodzi o tryb ECO (ta druga żarówka) jest tak że orginalna żarówka jest dużo dłuższa od tej co jest podana wyżej i świeci troche lepiej natomiast ta jest to tylko żarówka do podświetlenia trybu ECO. Takie moje małe spotrzeżenie czyli musze szukać dalej... ale dzięki koledze wyżej za wstawienie profesionalnego schematu naprawy podświetlenia

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

mam takie pytanie może głupie ale zadam poco to wiercić w tym lucie nie można tej żarówki od razu wylutować?

Bo ciężko się to wylutowuje

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> bardzo często na skutek temperatury topi się plastyk do wokół styczników. Dodatkowo później często jest ciężko włożyć żaróweczkę.

Witam koledzy mam taki problem kupilem zarowki rurkowe diody zamontowalem w raczkach tylnich jest ok ale z przodu w podsufitce po zamknieciu drzwi diody sie zarza delikatnie wszystkie masy pod maska posprawdzalem bo tak mi podpowiedziano ale problem nadal jest juz niewiem od czego to moze byc z gory dzieki za odpowiedzi pozdrawiam

Uważasz że ten temat jest odpowiedni dla Twojego problemu??

Druga sprawa o żarzeniu się LED było już setki razy.

wiem ze to nie ten temat kolego ale liczylem wlasnie na twoja odpowiedz bo wiem ze bardzo dobrze sie znasz na tych tematach probowalem znalesc jakies tematy ale cos mi niewychodzilo te szukanie pozdrawiam

Większy rezystor w obwód.

Dziekuje ci slicznie kolego za odpowiedz i sory pozdrawiam

Odgrzeję troszkę kotleta

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

udało mi się wymienić żarówkę bez wiercenia

/emoticons/default_ok.gif" alt=":ok:"> , troszke zabawy z lutownicą i "dziurki" przejrzyste na tyle, aby wsadzić druciki od nowej żarówki i zalutować.

Nie udało mi się kupić żarówek w idealnym rozmiarze, ale mogę powiedzieć, że mniejsze 50mA dają taki sam efekt - efekt jak z fabryki, nie ma różnicy

/emoticons/default_ok.gif" alt=":ok:"> wszystkie świecą równo.

koszt 1 zł - polecam

Odgrzewam kotleta

Upaliły mi się prawię wszystkie żarówki i chce wymienić je na ledy. Tylko nie wiem jaki symbol mają te żarówki dokładnie żeby przy zakupie diod nie dać palmy. I jeszcze dać na podświetleniu symbolu jak i na stan włączony/wyłączony, tylko jak wyżej ktoś pisał jedna jest dłuższa druga krótsza. Czy to ma jakieś znaczenie jak bym wstawił takie same?

I pytania jak podłączasz te kalbe że sprawdzasz czy świeci? I gdzie jest + a gdzie - bo wiadomo diody są biegunowe i żeby czterech liter nie dać że złoże a się okaże że będę musiał spowrotem rozkładać i przelutowywać diody.

Edytowano przez AdamF

@up

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

tu masz wszystko opisane

A dzięki...

witam, jak podważyć równocześnie 4 zaczepy? Bo chcę wymienić "gałeczkę" sterującą lusterkami bocznymi i tam są podobne zatrzaski jak tutaj... z góry dzięki i sorki że nie ten temat itd. pozdrawiam

Witam mam pytanie do Was :) Jak wymienic żarówki od pokręteł ?;/ spaliły mi sie i jakos nie moge dorwac tego miejsca gdzie sie znajduja....

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Od pokręteł nawiewu ? Jeśli tak, to podważasz delikatnie tę osłonę przy pokrętłach

/monthly_2018_11/tel1.jpg.bab7838176a433a3a9f1c50c1faf0cf7.jpg" alt="tel1.jpg.bab7838176a433a3a9f1c50c1faf0cf7.jpg" />

Pod spodem będą żaróweczki. Jak dobrze pamiętam, to chyba pęsetą wyciągałem, bo jakoś swoimi paluchami nie mogłem 😁

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.