Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Drzewort

EA depo 2xH7 problem z długimi

Recommended Posts

Jakiś czas temu miałem bliskie spotkanie z sarną przez co połamało się mocowanie lustra, efekt wiadomy, wg to regulacje obu lamp były uszkodzone.

Musiałem kupić nowe lampy i padło na EA Depo 2xH7 polift.

Światła mijania są ustawione ale drogowe świecą, lewe w konary drzew a prawe pod auto co z reszta widać na oświetlanej ścianie, lewa ponad granicę światłocienia a prawa poniżej. żarówki wsadzone prawidłowo

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tymi lampami, co można zrobić, lampy mam dwa dni ale posiadają już jakieś tam ślady użytkowania więc nie mogę ich odesłać a żeby oddać na gwarancję to muszę mieć jakieś pismo od diagnosty no i czas, w niedziele muszę wyjechać na 10 dni więc są mi potrzebne

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Nie ma opcji regulacji drogowych przez wbudowaną regulację.

Jedynie co możesz zrobić, to poluzować lampę i ją włączyć (drogowe) patrz na ścianę i tak spróbuj przykręcić żeby świeciła prawidłowo.

Potem spróbuj wyregulować mijania, możliwe że drogowo się znowu troszkę zmienią, ustaw je jeszcze raz a potem znowu mijania. Jak będzie trzeba to powtórz jeszcze raz tą operację, powinno Ci się udać trochę to poprawić.

Niestety regulując mijania, drogowe minimalnie też się będą zmieniały, stąd potrzeba niekiedy kilku korekt.

Przygotuj sobie jakieś podkładki gumowe czy coś żebyś mógł pod zaczep podłożyć jakby nie dało się tylko luzując i dokręcając śruby.

Jak rozumiem trzeba poluzować wszystkie śruby, że nie ma osobnej regulacji to wiem, myślałem, że to wina lamp a to moja chyba:)