Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
szabrownik szrotów

Powrót do fabrycznego radia VC ale bez rezygnacji z USB/BT

Recommended Posts

Witajcie

Miałem radio CDR 2005 następnie kupiłem JVC 2DIN Z BT, USB gra jak dla mnie idealnie ale szpeci wnętrze auta. Chcę powrócić do oryginalnego radia ale czegoś lepszego niż CDR 2005, moja vectra jest z 2002r co byście zaproponowali? Zależy mi na tym aby radio obsłużyło zmieniarkę usb/bt widziałem coś takiego jakiś czas temu w sieci. Zależy mi głównie na odtwarzaniu mp3 z usb, zestawie głośnomówiącym i możliwości odtwarzania plików mp3 via BT tak jak mam to teraz. Niestety szpetny wygląd radia zabiera całą radość słuchania stąd chęć zmiany na coś komponującego się z konsolą środkową. Z góry dzięki za porady.

pisząc o szpecącym wyglądzie masz na myśli samo radio czy kwestię dopasowania ramki, może coś takiego rozwiązałoby Twój problem

Please login or register to see this image.

Mam taką ramkę, ale radio jest bardzo "wybrzuszone"poza obrys deski co mi się bardzo nie podoba. Wystaje podobni jak gałki od regulacji klimy czyli zbytnio to nie wygląda.

Please login or register to see this link.

Jakbyś chciał jakąś z takich stacji napisz do mnie spróbuję coś taniej ogarnąć jakiś sprzęcior

a jaka kwota była by za taką stację u Ciebie ? oraz pytanko czy to radyjko można obsługiwać z kierownicy ?

Please login or register to see this quote.

no właśnie też jestem ciekaw, i jak z kompatybilnością z autami z przed 2004r

Znaczy się ja wam mogę jedynie załatwić coś takiego. Bo ceny z allegro porażają. 2k za stację którą kupicie 400-500zł taniej

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Z tego co wiem jak masz GID'a na patyku to wszystko chodzi jak złe i z tego co wyczytałem u dystrybutora tego to adapter jest zawarty w zestawie i sterowanie z kierownicy chodzi

Trzeba tylko pamiętać, że nie ma stacji z prostym przodem tylko wszystkie mają przestrzał jak do astry

Znalazłem foto na necie i wygląda to mniej więcej tak

123JPG_nrawxqx.JPG