Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
jarekft

Pakiet komfortu a TECH2

Recommended Posts

Witam,jest to mój pierwszy post więc jak by co proszę na mnie nie krzyczeć .

Prubowałem podłączyć zamykanie szyb z pilota w mojej viki 97r na żaden sposób nie zadziałało ,zregzygnowany podjechałem do serwisu i o dziwo tech nie wykrywa pakietu pomimo tego że napewno jest,panowie sprawdzili centralke symbol qm z fabrycznym alarmem ,działanie domykania z kluczyka sprawne w każdej pozycji,i w katalogach również pisze że jest.Czy jest jakiś inny sposób sprawdzenia lub podłączenia domykania ,może mam kupić opel scanera tylko jakiego zielony w tym jestem

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_mysli.gif" alt=":mysli:"> ,widziałem opisy na forum jak można za jego pomocą dużo posprawdzać i aktywować .

ps :Tak odbiegając w midzie miałem 12 języków ale same dziwne japoński itp, zmieniłem na anglika w serwisie i tam połączyli sie dopiero po wybraniu rocznika 2000

zmienili soft na nowy z ułatwieniem rozruchu zimnego silnika ,brak możliwości ustawienia otwierania tylko drzwi kierowcy ,

proszę nie myśleć że to jakiś cudak kupiłem go od pierwszej właścicielki w Belgi 58letniej serwisowany do dnia zakupu.Panowie w serwisie się poddali za usługi nic nie zapłaciłem spisali vin i obiecali posprawdzać wszystko bo mieli kiedyś podobną sytuację z omegą i tam też takie jaja były okazało się że była z przełomu zmian (przedlift)i powkładane różności miała

totalny bałagan w poście ale może coś mądrego się dowiem i wskażecie gdzie kupić opel scanera

/emoticons/default_help.gif" alt=":help:">

Faktycznie bałagan

czy patrzałeś na forum . Jest porada jak zrobić domykanie na dwa sposoby

Please login or register to see this link.

ani techem ani opcomem ani opel scanerem tego nie włączysz - to nie jest Vectra C czy signum

a masz turecki ? jeśli tak to może istnieje mała możliwość zmiana języka na midzie na PL - może

Tak miałem Turecki ,rozumiem że jak ustawili mi angielski to już po ptakach??(wcześniej był ustawiony flamandzki),z pierwszego postu próbowałem żadnego efektu po tej zabawie programowałem szyby bo nie zamykały do końca ,a drugi post jest mi to niepotrzebne ja chciałbym zamykać z pilota w pracy zostawiam uchylone szyby, jak pada deszcz nie musiałbym biegać i zamykać.Korzystałem z porady gdzie dolutowywuje się kondensatorki,diodę itp ale też nic z tego

Please login or register to see this quote.

Musiałeś coś źle zmontować, bo takie układy (zdjęcia ze schematami) działają z każdą centralką.

Witam po walce z centralką udało się w końcu

/emoticons/default_yahoo.gif" alt=":yahoo:"> lutowałem cały czas powielając ten sam błąd, odwracałem polaryzacje tranzystorka (sugerowałem się zdjęciami z porady) dodatkowo musiałem zwiększyć kondzia na 470 do 4 szyb i podłączyłem do pinu 10 działa po ryglowaniu .

a teraz pytanie z innej beczki chcę podłączyć rączkę podświetlaną po stronie pasażera tu nie będzie problemu po prostu pod lutuje do lampki z tyłu chciałbym zamontować również po stronie kierowcy czy ktoś montował lub zdejmował podsufitkę ??? ciekawe czy jest tam miejsce na lampkę (otwory)

Please login or register to see this quote.

Nie mów "hop"... z przodu jest mniej miejsca i z tego co pamiętam bez rozpiłowywania podświetlana rączka nie wejdzie.

Ja na razie temat odpuściłem.

U kierowcy jest symetrycznie.

Witam nie zakładam nowego postu ale napisze że pasażer ma podświetlaną rączkę ,jest rzeczywiście mało miejsca ale wiertło 10 i dwa młoteczki dały radę montowałem około 1,5h słupek jest dość głęboki po wklepaniu i zagięciu części profilu lampka pasuje idealnie .Miałbym komplet zmontowany ale jeden kolega z forum sprzedał mi jedną uszkodzoną rączkę i nie zamontowałem na miejscu kierowcy . Zobaczymy może kupie jeszcze i wtedy zrobię zdjęcia bo teraz mało czasu było (w garażu brak prądu )

jak dodać zdjęcia ?kombinuje i nic nie wychodzi

Edited by jarekft

Najprościej - wrzuć na zewnętrzny serwer np. imageshack.us albo fotosik

link :

Też kiedyś chciałem nad kierowcą dać rączke, ale zrezygnowałem - i widać dobrze bo roboty więcej - gdy koledzy poddali pomysł zamontowania schowka na okulary z którego jest większy pożytek

Po stronie kierowcy zamontowałem rączkę bez podświetlenia tą od pasażera bardziej mi na tym zależało niż na schowku

A używasz? Kiedy?