Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Cartmanix

Powolny ruch wskazówek zegarów przy rozruchu

Recommended Posts

Witam!!

Ostatnio wsiadając do mojej VC i przekręcając kluczyk przyszło mi do głowy, że fajnie by wyglądało gdyby przy przekręceniu kluczyka w pozycję II wskazówki licznika i obrotomierza obróciły by się dookoła i z powrotem.

chodzi mi mniej więcej o taki efekt tylko ciutkę wolniej.......macie jakieś pomysły żeby mieć coś takiego w aucie a nie wydać na to kupy kasy??

Edited by Cartmanix

Hasło dla Ciebie: opc scan.

O to Ci chodziło

Please login or register to see this link.

kilka ostatnich stron

Czyli rozumiem że to jest potrzebny specjalny układ.......tylko czy w ogóle można go gdzieś kupić i ile kosztuje??.......podobno można przeprogramować komputer żeby tak sterował zegarami ale to odnosi się tylko do konkretnego licznika....cytuję : "Na powszechnie znanym serwisie aukcyjnym jeden gość oferuje programowanie licznika żeby zachowywał się jak ten z wersji OPC, czyli po przekręceniu kluczyka robił przelot wskazówek tam i z powrotem. Już kiedyś to widziałem, ale za pomocą modułu wpinanego w port diagnostyczny.

Hmmm... skoro da się to zrobić programowo, to pewnie op-comem, skoro opcomem, to mógłbym to zrobić w garażu, dobrze kombinuję?

Please login or register to see this image.

Tylko jak, zmieniając index kodu licznika? Do folderu DID_0x.... mojego licznika skopiować index z folderu dla OPC? Więc jaki jest folder (ten numer DID) licznika OPC?

Czy może po prostu zmieniany jest wsad pamięci licznika i nagle staje się on licznikiem OPC.

Wasze za i przeciw, co mogę zepsuć i czy będzie się dało wrócić do poprzedniego stanu. Prosz..."

Co Wy na to?? Może mi ktoś to na polski przetłumaczyć?? Bo ja to chyba nie do tych szkół chodziłem co trzeba i nie potrafię czytać ze zrozumieniem ;)

da sie to zrobić programowo w ( astra, zafira ) z tego co szukałem w vectrach c nie da się tego.

Najlepsze rozwiązanie kupić oryginał opc lub angielskie vxr.

Będę musiał poszukać bo efekt jest piorunujący........

Najlepiej kupić gotowca,Vectre OPC

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this quote.

absolutnie nie....

Ale da się zrobić tak:

Programowo nie.

Trzeba przerabiać:

EDIT: Pisałem jednocześnie z Nomadem

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by nanab