Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Damal1103

Zmiana radia ! Kilka pytań ! Proszę o pomoc :)

Recommended Posts

Witam! Jakiś czas temu spaliło mi się radio w mojej Viki oryginalne (Nav, zmieniarka, itd, dokładnie model SIEMENS NCDC 2015).

Teraz właśnie się zastanawiam nad kupnem radia dokładnie :

Please login or register to see this link.

Zdaje sobie sprawę że przyciski na kierownicy mogą nie działać ale głównie chodzi mi o wyświetlacz na którym jest komputer czy on bd działał ? Bd tylko chyba nawiew wyświetlany jaka temperatura i siła nadmuchu ? I jakie macie zdanie o wymianie oryginalnego radia na coś takiego ? Dzięki za pomoc

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ja mam cos podobnego tez pioneer. U mnie signum przed lift i sterowanie wyświetlaczem/BC z manetki od wycieraczek wiec problemu nie było. Co do sterowania radiem z kiery to kipijesz adapter do sterowania na all...o jest ich pare cena od 150 do 250zl. Jak mas po lifta i sterowanie kompem masz z radia i kiery to wszystko tez bedzie dzialac poza ustawianiem daty i godz (tylko op-com lub tech) ale musisz dokupic ten adapter do strr z kiery obsługujący CAN.

Edited by nika84-24

Kenwood albo Pioneer tak się zastanawiam właśnie. Tak mam ustawienia na kierownicy i miałem na tamtym radiu oryginalnym. Możesz mi powiedzieć gdzie mogę zamówić ten adapter ?? Bo właśnie zawsze na radiu miałem te opcje jak BC itd. i też mogłem na to przeskoczyć przyciskiem na kierownicy. Jak możesz to daj namiary na ten adapter

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

o coś takiego Tobie chodziło ??

Znalazłem ciekawą stronkę. Przed zakupem nowego radia warto zerknąć