Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Cartmanix

Problem z certyfikatem......

Recommended Posts

Witam!!

Temat dziwny ale niestety kłopot mam od momentu kiedy zleciłem sprowadzenie auta "znajomemu" jak się potem okazało oszustowi ( gdyby ktoś ze śląska chciał wiedzieć z czyich usług nie korzystać to mogę podać dane i konkrety).

Jednak żeby nie rozciągać tematu zapodam konkrety.......

Facet miał mi montować LPG do mojej niuni i nawet już kupił części do tej instalacji, jednak po oszustwach z jego strony trwających około 1,5 miesiąca zrezygnowałem z tej usługi.Wcisnął mi zatem części, a ja żeby mieć już święty spokój wziąłem je ale niestety nie zapytałem o najważniejsze.......nie dostałem od niego czystego formularza świadectwa homologacji.Czy jest opcja żeby skądś uzyskać coś takiego?? Bo bez tego nie wbiją mi instalacji do dowodu......i jestem w żici.

Pozdrówka i dzięki za wszelką pomoc.

ten kwit nie jest Ci do szczęścia potrzebny, potrzebny Ci za to kwit od butli (do zdobycia duplikat u producenta) i faktura na montaż a wraz z nią reszta kwitów które wypisuje instalator.

Please login or register to see this quote.

Akurat te kwity posiadam bo ten od butli był a montuje w normalnym warsztacie a nie na lewo wiec pozostałe kwity też będą.

Tyle że instalator mówi że bez tego kwitu nie wpisze tego do dowodu bo na nim producent wystawia homologacje na części.

Rzeczywiście możesz mieć problem. Na początku kwietnia instalowałem gaz, przy zakupie butli już załączona była podpisana homologacja na nią. Natomiast po instalacji, mój warsztat jeszcze wysyłał do Staga papiery do podbicia homologacji (na których było wypisane, z jakich części została u mnie instalacja zamontowana). Z tymi papierami udałem się do Wydziału Komunikacji i bez problemu dostałem pieczątkę na gaz (a o homologację samej butli nawet nie pytali).

Edited by hedd

jakaś lipa kwity jakiekolwiek potrzeba czy to stag czy cokolwiek innego nie ma żadnego znaczenia.

No to akurat STAG ale papierów nie mam.Chyba będę musiał kombinować jakoś inaczej.........że tesh takie ku..... i złodzieje dalej chodzą z uśmiechem po świecie.......

Spróbuj może na infolinię staga przedzwonić (

Please login or register to see this link.

), nakreśl jaka sprawa, może będą w stanie wydać Ci ten kwit. Skoro i tak pieczątkę wystawiają po instalacji, jak już warsztat zainstaluje gaz i wyśle do nich ten papier, to czemu mieliby Ci nie przesłać takiego pustego świstka?

hedd uwierz mi że spróbuję......nie pozostaje mi nic innego........dam znać jakie są rezultaty........

hedd........jesteś złoty......

Dzwoniłem prosiłem i się udało tylko musi zadzwonić gość który zakładał instalację i wyślą mu dodatkowy egzemplarz.......

Stary jak się kiedyś spotkamy masz u mnie litra........dziękóweczka....

Byłem ciekaw rezultatu, najważniejsze, że się udało. Zakładaj gaz i ciesz się tanią jazdą. Tylko druciarzy unikaj, bo dobre części to tylko połowa sukcesu, druga połowa to montaż i strojenie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

No akurat gazownika to mam arcymistrza.......dwa auta już u niego robiłem i nie mam zamiaru zmieniać...............