Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Jagan

Fajne czy wiocha? Proszę o opinie szanownych klubowiczów.

Recommended Posts

Klamka zapadła. Moja czarna VC GTS otrzyma kilka prezentów, zostanie przeprowadzonych kilka modyfikacji wizualnych. Ale zanim się to stanie, chciałbym skonsultować i poprosić o opinie szanownych użytkowników (czy przypadkiem mój kochany samochód nie stanie się biedną ofiarą agro-tuningu)

Grill Irmscher:

Please login or register to see this image.

(z góry przepraszam właściciela zdjęcia za używanie go bez jego zgody, jeśli tak nie wolno, zdjęcie proszę usunąć)

Brewki:

Vectra%20C%20Signum%20brewki%20copy.jpg

(światła oczywiście mam z czarnymi środkami, takie jak na zdjęciu 1)

Dokładka zderzaka przedniego:

irmscher-vectra-06.jpg

(i jeśli uda się w końcu odwiedzić Bulusia, będą również biksenony !!!)

Po powyższych zabiegach powinno być tak:

Vectra_GTS_V6_e1.jpg

ciemne szyby komplet:

vectra-c-tuning_281929.jpg

Auto zostaje na oryginalnych felgach GTS jak na pierwszym zdjęciu, z tym że już założyłem dystanse. Przód 19mm, tył 25mm

Oprócz tego planuję pomalować chromowaną listwę tylnej klapy pod kolor.

Koszt wszystkich modyfikacji ok 3000zł uwzględniając biksenony, i nie uwzględniając wartości części oryginalnych, które sprzedam :)

Proszę o opinie czy to wszystko na raz nie spowoduje negatywnego efektu jak w temacie :)

Według mnie będzie wyglądać na prawdę ok.

Mi osobiście nie podoba się przedlift, ale po tych modyfikacjach wydaje mi się, że autko powinno wyglądać na prawdę ładnie.

Ja nie widzę żadnego agrotuningu. Powiem szczerze, że osobiście jestem przeciw brewkom, ale na tym zdjęciu co pokazałeś powyżej, VC wygląda serio fajnie

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by ozzy

No właśnie - brewki to dyskusyjny temat. Nawet nie wiedziałem, że występują do VC - na zdjęciu wygląda ciekawie...

Wydaje mi się,że brewki na zdjęciu zostały dobrze ujęte, i dlatego prezentują sie zaskakująco- jak na brewki.

A z bliska na pewno lepiej wyglądała by przedłużona delikatnie maska, ale to już ingerencja większa niż brewki.

Ja bym sobie je odpuścił. Reszta fajnie!

brewki jak dla mnie w kazdym aucie wygladaja zle

gril i dokladka ok.

Zamiast brewek tak jak kolega BonQ przedluzenie maski.

Edited by ble

Dla mnie ta wersja najlepsza:

BBS Motorsport minimum 18", a 19" najlepiej. :loli:

Brewko wooon!!! :klaps:

Grill Irmschera w wersji z paskiem dla rozjaśnienia przodu :mysli::)

Ewentualnie zawias -10mm względem tego co na foto.

I wtedy nie będzie wstyd na miasto jechać. :D

Gril i dokładka ok

brewki do kosza.

Największy problem z tymi brewkami to rzucająca się w oczy różnica w odcieniu lakieru po pomalowaniu, za bardzo to widać na tle maski. Jakby maska była wyciągnięta na lampy to co innego. Zalecam dużą ostrożność z tymi brewkami

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">:)

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> a pomysł na całą resztę miodzio. Motorsporty ładnie kosztują ale jest pewien ładny zamiennik tego wzoru i tańszy

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

m_DSC_0083.jpg

Ansio Vision

Widziałem w Warszawie VC habetę na 19'' i Insignię na 20'' i powiem, ze robi wrażenie. Nie wiem jak jest z wytrzymałością tych felg ale dają radę

Please login or register to see this quote.

jestem na TAK

takie zabiegi bylyby chyba najtrafniejsze.. a co planujesz zrobic z tylem?

Brewki w VC zdecydowanie najlepiej wyglądają w polifcie...

W przedlifcie chyba żaden wzór tak naprawdę nie daje dobrego efektu:

93.jpg

RDSB058_p1.jpg

vectra-headlight-cover-2j.gif

cc7914be7ad98246.jpg

Jeszcze najlepiej wyglądają te, ale w sumie zbyt mała różnica by był sens się bawić...

1_15OV03_25_472.jpg

brewek nie zakładaj, do całości widziałbym progi plus tył z opc polift, o feldze mówić nie wypada, 17 na zimę

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Z tyłu tak jak pisałem, chromowana listwa zostanie polakierowana pod kolor auta. Zastanawiam się co zrobić ze znaczkiem Opla z tyłu. Zostawić, usunąć czy zostawić, ale również polakierować na czarno? Myślałem też o daszku na tylną szybę

tutaj również proszę o opinie.

Zmieniony jest również cały układ wydechowy na "odetkany" ULTER SPORT", mam szerszą końcówkę, która ładnie pasuje w zderzak. Zdjęcia zamieszczę niebawem

nie malowalbym tej chromowanej listwy .. no ale znowu juz wszystko jest na czarno.. hmm.. klape mozesz wygladzic calkowicie i bedzie ok

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ale co do lotki ze zdjecia to jestem baaaardzo na NIE! Tym wg mnie wlasnie wszystko zniszczysz.. jakas delikatna lotka ok ale taka ,,polka" zdecydowanie odpada..

Koledzy podepnę się do tematu ale z VB. Kombinuje troche ze zderzakiem przednim i zastanawiam sie nad brewkami ale sam osobiście mam mieszane uczucia co do brewek.

Please login or register to see this link.

co do VC wszystko na tak oprócz brewek i tak samo dotyczy to VB

Brewki to jak kobieta z doklejonymi rzęsami,niby prawdziwa a jakoś sztucznie wygląda

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> .Lepiej tą kasę na brewki przeznaczyć na opicie skończonej roboty

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> .

i w jednej i w drugiej tj. VB i VC brewki nie beda ladnie wygladac.. tak jak ww200 napisal beda ,,sztucznie wygladac"

Moim zdaniem większość z tego ok, ale odpuściłbym sobie te brewki..

Jak tuning to tylko w wydaniu Irmscher ,Opc albo Zender ! Reszta to wiocha (bez obrazy ) .

Pozdrawiam .

Co osoba to inne opinie a prawdziwą wiochą jest pytanie innych o własny gust.

Według mnie wszystko ok, tylko nie zakładaj brewek.

Do czego człowiek ma dostęp i go na to stać to zakłada.

A po założeniu okazuje się...

Jak widzisz że jest ok. to ok.

Dziś ktoś krytykuje a za 2 msc ,,sam to będzie nosił''.

Kolego Guardian - to co prezentujesz czyli dokładka przód, grill to oryginalne części w które seryjnie była ubierana VC przez nadwornego tunera opla firmę Irmscher więc nie wiem czemu ma być wiocha. Co do felg to sam musisz się zastanowić : wygląd czy komfort. Jeśli wygląd to 19-20 cali a jeśli komfort to 17. Jeśli chcesz coś po środku proponuję 18. I NIE KUPUJ ŻADNYCH CHINOLI.

Co do brewek - hmm to już Twój wybór bo dla mnie beee. Najważniejsze żeby Tobie autko się podobało. Zawsze to nudno by było gdyby wszystkie wyglądały tak samo.

Wszystko pięknie ładnie prócz tych brewek , ja bym je sobie odpuśćił .No i kwestia prawna ciemnych szyb bo z tego co wiem fabryczne przyciemniane szyby (piecowe) z przodu są dozwolone ale jeśli założysz folię ,będziesz miał kontrolę to każą Ci ją zerwać a w najlepszym wypadku wlepią mandacik.