Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
czaro_1990

Lampy Vectra B lift - jak odnowić

Recommended Posts

Witam!! mam używane lampy valeo od VB po lifcie ale wyglądają fatalnie:/ są jakieś matowe jest pełno syfu w środku i parują....

może macie jakieś propozycje jak nadać im dawnego blasku??

co zrobić żeby nie parowały w środku??

Please login or register to see this link.

Są tematy o polerowaniu lamp.

Na YT masz co najmniej 10 filmow jak wypolerowac klosze lamp.Np. ten

Co do parowania to sprawdzic czy nie maja pekniec i czy sie czasem gdzies nie rozkleily.W miare mozliwosci zakleic pekniecia. Edited by matoslaw

Please login or register to see this quote.

Matowisz papierem wodnym (1500,2000,2500,3000) a później wyprowadzasz odpowiednimi pastami Menzerena (500 i 3000) ewentualnie poszukaj kogoś bardziej doświadczonego z twojej okolicy na forach poświęconych detailingowi (KosmetykaAut)

Mam polerkę itd... Spolerowałem lampy ale nadal nie ma efektu dlatego że problem leży w środku... i chyba jedynym rozwiązaniem będzie rozłożenie lamp tylko ciekawe jak....? trzeba je oczyścić od środka bo jest tam pełno syfu i osadził się kurz nie wiem dlaczego. Jest sposób na rozklejenie lamp?

Opalarka nóż do tapet i mały płaski śrubokręt i dużo cierpliwości oraz pewna ręka. Gdzieś widziałem metodę z wkładaniem na pare min. do piekarnika ale ja bym się bał

Jeśli faktycznie masz Valeo - to powyższą metodą nie da rady. Lampy miały założone gumowe dekle?

Tak miały założone ale są tak zasyfione, że głowa boli.

Raczej nie zdejmę kloszy bo prędzej je połamie...:/ polewanie gorącą woda nic nie daje...

w ostateczności będzie musiało wystarczyć zwykłe mycie które zrobiłem gorącą wodą i płynem do spryskiwaczy metodą "shake it"

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

po prostu wyjąłem żarówki i silniczki zalałem lampy ciepłą H2O na pół z płynem do spryskiwaczy, pobujałem trochę, wypłukałem czystą, zimną H2O i jest trochę lepiej, gdybym przetarł od środka szmatką to było by git ale jak :/

Na ile powinny być szczelne takie lampy?? bo chyba nie na tyle, że jak dmuchnę do środka powietrza z ust to nie powinno uciekać??