Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
czaro_1990

Lampy Vectra B lift - jak odnowić

Polecane posty

Witam!! mam używane lampy valeo od VB po lifcie ale wyglądają fatalnie:/ są jakieś matowe jest pełno syfu w środku i parują....

może macie jakieś propozycje jak nadać im dawnego blasku??

co zrobić żeby nie parowały w środku??

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Są tematy o polerowaniu lamp.

Na YT masz co najmniej 10 filmow jak wypolerowac klosze lamp.Np. ten

Co do parowania to sprawdzic czy nie maja pekniec i czy sie czasem gdzies nie rozkleily.W miare mozliwosci zakleic pekniecia. Edytowano przez matoslaw

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Matowisz papierem wodnym (1500,2000,2500,3000) a później wyprowadzasz odpowiednimi pastami Menzerena (500 i 3000) ewentualnie poszukaj kogoś bardziej doświadczonego z twojej okolicy na forach poświęconych detailingowi (KosmetykaAut)

Mam polerkę itd... Spolerowałem lampy ale nadal nie ma efektu dlatego że problem leży w środku... i chyba jedynym rozwiązaniem będzie rozłożenie lamp tylko ciekawe jak....? trzeba je oczyścić od środka bo jest tam pełno syfu i osadził się kurz nie wiem dlaczego. Jest sposób na rozklejenie lamp?

Opalarka nóż do tapet i mały płaski śrubokręt i dużo cierpliwości oraz pewna ręka. Gdzieś widziałem metodę z wkładaniem na pare min. do piekarnika ale ja bym się bał

Jeśli faktycznie masz Valeo - to powyższą metodą nie da rady. Lampy miały założone gumowe dekle?

Tak miały założone ale są tak zasyfione, że głowa boli.

Raczej nie zdejmę kloszy bo prędzej je połamie...:/ polewanie gorącą woda nic nie daje...

w ostateczności będzie musiało wystarczyć zwykłe mycie które zrobiłem gorącą wodą i płynem do spryskiwaczy metodą "shake it"

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

po prostu wyjąłem żarówki i silniczki zalałem lampy ciepłą H2O na pół z płynem do spryskiwaczy, pobujałem trochę, wypłukałem czystą, zimną H2O i jest trochę lepiej, gdybym przetarł od środka szmatką to było by git ale jak :/

Na ile powinny być szczelne takie lampy?? bo chyba nie na tyle, że jak dmuchnę do środka powietrza z ust to nie powinno uciekać??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.