Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
bboygutass

Jak wymontować zamek z drzwi pasażera Vectra C!

Polecane posty

Tak jak w temacie. Mam problem z zamkiem nie mogę otworzyć drzwi kluczykiem nie chcą się otworzyć pewnie zamek się zapiekł i miałem już kilkakrotnie zdarzenie typu że zaciął mi się pilot od otwierania i musiałem otwierać samochód przez tylną małą szybkę. Wiem że w otwartych drzwiach jest zaślepka i wkręt na torx'a ale jest tam jakiś plastik i nie idzie tego odkręcić :/ help bo już mi ręce opadają

Poszukaj tematu na forum, było o wymianie klamek na chromowane. Wszystko było ładnie opisane razem ze zdjęciami.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

bo tego się nie wykręca tylko odkręca, śrubka pod zaślepką ma zostać na swoi miejscu i jest trzymana przez plastik (jeśli ci spadnie przez przypadek to będziesz musiał demontować tapicerkę). podczas odkręcania śrubki musisz ciągnąć za klamkę

No tak ale kolega chce wymontowac caly zamek a nie tylko klamke.Wiec na poczatku musisz sciagnac tapicerke z drzwi.Prawdopodobnie bedziesz musial tez odkleic metalowa folie ktora jest mniej wiecej na wysokosci zamka.Nastepnie musisz wymontowac tylna szyne prowadzaca szyne. Sciagasz ciegno wewnetrznej klamki.No i teraz sciagasz klamke razem z gniazdem i wykrecasz caly zamek ktory jest przykrecony trzema srubami.

Edytowano przez matoslaw

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Damn, a więc trochę pracy mnie czeka.

Nie orientujesz się jak jest z demontażem wkładki w zamku?

Wychodzi razem z klamką, znaczy klamki nie trzeba zdejmować tylko ta śrubę odkręcić i wychodzi wkładka z tym plastikiem w którym siedzi.

Tam żeby wyjąć mechanizm podnoszenia szyb to trzeba wiercic te nity,czy jest jakiś inny sposób ?

Tutaj jest wszystko krok po kroku opisane

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Teoretycznie da się zamek wyciągnąć bez zrywania nitów, ja się nie bawiłem i rozwierciłem nit a potem zanitowałem.

Zazwyczaj na zapieczoną wkładkę zamka pomaga potraktowanie go parę dni z rzędu wd-40 lub jakimś lepszym środkiem tego typu

Kurczę nie spojrzałem na date

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.