Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
bboygutass

Jak wymontować zamek z drzwi pasażera Vectra C!

Recommended Posts

Tak jak w temacie. Mam problem z zamkiem nie mogę otworzyć drzwi kluczykiem nie chcą się otworzyć pewnie zamek się zapiekł i miałem już kilkakrotnie zdarzenie typu że zaciął mi się pilot od otwierania i musiałem otwierać samochód przez tylną małą szybkę. Wiem że w otwartych drzwiach jest zaślepka i wkręt na torx'a ale jest tam jakiś plastik i nie idzie tego odkręcić :/ help bo już mi ręce opadają

Poszukaj tematu na forum, było o wymianie klamek na chromowane. Wszystko było ładnie opisane razem ze zdjęciami.

Please login or register to see this quote.

bo tego się nie wykręca tylko odkręca, śrubka pod zaślepką ma zostać na swoi miejscu i jest trzymana przez plastik (jeśli ci spadnie przez przypadek to będziesz musiał demontować tapicerkę). podczas odkręcania śrubki musisz ciągnąć za klamkę

No tak ale kolega chce wymontowac caly zamek a nie tylko klamke.Wiec na poczatku musisz sciagnac tapicerke z drzwi.Prawdopodobnie bedziesz musial tez odkleic metalowa folie ktora jest mniej wiecej na wysokosci zamka.Nastepnie musisz wymontowac tylna szyne prowadzaca szyne. Sciagasz ciegno wewnetrznej klamki.No i teraz sciagasz klamke razem z gniazdem i wykrecasz caly zamek ktory jest przykrecony trzema srubami.

Edited by matoslaw

Please login or register to see this quote.

Damn, a więc trochę pracy mnie czeka.

Nie orientujesz się jak jest z demontażem wkładki w zamku?

Wychodzi razem z klamką, znaczy klamki nie trzeba zdejmować tylko ta śrubę odkręcić i wychodzi wkładka z tym plastikiem w którym siedzi.

Tam żeby wyjąć mechanizm podnoszenia szyb to trzeba wiercic te nity,czy jest jakiś inny sposób ?

Tutaj jest wszystko krok po kroku opisane

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Teoretycznie da się zamek wyciągnąć bez zrywania nitów, ja się nie bawiłem i rozwierciłem nit a potem zanitowałem.

Zazwyczaj na zapieczoną wkładkę zamka pomaga potraktowanie go parę dni z rzędu wd-40 lub jakimś lepszym środkiem tego typu

Kurczę nie spojrzałem na date