Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Necrovsky

VB na pierwszy samochod po FL 10 tys ?

Polecane posty

Witam, Cześć i Czołem.

W dniu wczorajszym tj. 17.12.2012r odebrałem moje kochane Prawo Jazdy!Tak to jest Mój wielki dzień!

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> .

Przy pomocy rodziny udało mi sie uciulac 10tysiecy zlotych, i pytanie mam czy da rade kupic VB po FL z skora i klima(skora nie koniecznie) z silnikiem benzynowym ewentualnie z gazem poj. 2.0/2.2 w miare pozadnym stanie?

10 tys, oczywiscie rzecz jasna na samochod i ewentualne naprawy

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Poszukuje wiec Vectry najlepiej z Silnikiem 2.0 lub 2.2 z gazem, pytania:

*Jak z rdzewieniem (slyszalem ze rdzewieja az milo , prawda?)

*Jak silniki znosza gaz?

* Mam szanse na egzemplarz po facelintingu z klima? i Opcjonalnie skora, byc nie musi ale fajnie by bylo

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

*Gdybym kupil VB przed liftem i chcialbym sam przeprowadzic FL na zewnatrz(mowie tu o zderzakach) to nie bylo by problemu? Nic nie trzeba przerabiac, jaki koszt? (nie posiadam garazu wiec tez koszt wymiany w jakims zakladzie o ile sie ktos oreintuje w wojewodztwie WM)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Temat pisze ze wzgledu na to iz ceny na allegro,otomoto sa strasznie zroznicowane, autko stoi od 5 do nawet 12 tys.. nie wiem co jest przyczyna takiej roznicy w cenie...aha zapomnialem wyzej dopisac, poszukuje sedana!

Przepraszam za temat jesli byl ale dzie przed komputerem juz 9h i szukam wszytskiego co moge znalesc na temat samochodu ale nie ma za grosz nigdzie konretnych odpowiedzi na moje pytania...tu trafilem przypadkiem..

Dziekuje za odpowiedzi , pozdrawiam.

edit:

Przeszukujac jeszcze otomoto trafilem na

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

patrzyl moze ktos? Lub zna autko ?

Edytowano przez Necrovsky

Kolego na temat Vectry B jest baaardzo dużo informacji. Widocznie nie szukałeś dobrze

Ode mnie w skrócie:

- po liftingu jest szansa że znajdziesz egzemplarz zdrowy ale czujność przy oglądaniu wskazana

- Wszystkie silniki Opla Vectry B bardzo dobrze znoszą gaz o ile zakładający bedzie wiedział co robi.

- klima będzie na pewno, ewentualnie klimatronik, ze skórą może być różnie, ja bym sobie odpuścił ( welur w Vectrze jest bardzo miły i TRWAŁY )

- myślę że z takim budżetem nie będziesz musiał nic przerabiać.

Ja osobiście miałem VB 1998 r 1.6 16V, zrobiłem nią 150 tys, wszystko na LPG i nic poważnego się nie działo.

I na koniec taka moja rada. Poszukaj ogłoszenia na forum, być może sprzedaje jakiś klubowicz.

Z tego co pamiętam kolega Azbest miał sprzedawać swoją....

/emoticons/default_mysli.gif" alt=":mysli:">

Powodzenia w zakupie.

Kwota wystarczy. Zaznaczam, że silnik 2.0 występuje tylko do 99 lub chyba początku 00r. Za to 2.2 miały problem z łańcuchem rozrządu, ale nie każde bo na pewnym etapie produkcji zostało to poprawione - kiedy to szukaj info na forum. Jeśli to możliwe - szukaj z klimatronikiem. Choć trzeba przyznać, że wersję benzynowe często były gorzej wyposażone niż diesel. Przeróbka na polifta w Twoim przypadku będzie komplenie nieopłacalna (lampy przód i ewentualnie tył, tylna klapa, zderzaki, progi, grill, listwy na drzwi, do tego malowanie i montaż) Ceny są takie jak auta - jak zadbane taka cena.

Jakby co to poszło pw.

Wprawdzie nie 2.0 czy 2.2, ale 1.8 x18xe1, no i sedan - tak jak chcesz. Tak jak napisałem Ci w wiadomości silnik 1.8 dobrze znosi gaz. Ludzie mój samochód znają ze zlotów i spotów. Z tym, że najwcześniej w marcu będę sprzedawał...... Co do ceny spokojnie się zmieścisz ze zrobieniem gazu, ogarnięciem 4 elementów u lakiernika....

co do 2.2 to nie mogę mieć zastrzeżeń, od ponad 3 lat mam swoją i nic się z mechaniką nie działo

szkoda, że sedana tylko chcesz, bo chodzi mi po głowie sprzedaż, a miałbyś wszystko czego szukasz (polift 2001rok, gaz, climatronic, skóra i peła elektryka), tylko że ja mam habete

To jest bardzo sensowna propozycja!

Alvaro - a moze ja bym ja sobie prywatnie przygarnol? Napisz wiecej o stanie i cene - moze byc na PW.

ja moge tobie zaproponowac VB sedan w srebrnym kolorze z 2002 roku z przebiegiem 150 tys.ale 1.6 16V,samochod naprawde zadbany,sprzedaje to moj sasiad

Więc tak, do obu panow ktorzy wyslali PW, jedno nie dzieki bo przed lift ,a ta srednio mi pasuje, drugie zaś 1.6 i w marcu mi potrzeba samochod do poczatku lutego ..no ale i tak 1.6...

Alvaro Twój zaś moglbym brac od reki gdyż czytalem Twoj temat z opisiem auta, i jest tam chyba wszystko opisane co w nim robisz.(przeglodalem na szybko).No ale takze musze podziekowac gdyz jest to HB ktore rowniez mi sie nie podobba.

Temat mozna zamknac, bo pierwsze dwa posty wszystko wyjasniaja, a reszta hmm bez urazy ale robi sie auto handel.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">. Dzieki za odp mimo wszystko.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.