Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

jacis

Podświetlenie przycisku "snieżynka" obok drążka zmiany biegów vectra b

Polecane posty

Witam!

W jaki sposób zmienić podświetlenie tego przycisku?

Przycisk znajduje się obok dźwigni zmiany biegów (automat),dokładnie jak to zdemontować i jakie zamontować diody 12v czy 1,5v?

Mam jeszcze pytanko,jak dobrze podświetlić dźwignię zmiany biegów od automatu - literki P,R,D..?

Nie znalazłem żadnej porady,może ktoś robił u siebie i może podzielić się wiedzą?

pozdrawiam

Witam!

Rozebrałem dźwignie zmiany biegów i dostałem się do tego przycisku,ale nie wiem jak rozebrać ten przycisk,żeby go nie uszkodzić.

Może ktoś wymieniał tam żarówkę i wie jak go rozebrać?

pozdro

Przycisk rozbiera się na dole tego walca tam gdzie kable wychodzą, takie dwa małe zatrzaski są, można podważyć śrubokrętem

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Jeśli chodzi o diodę to jest tam taka malutka, chyba mniejsza niż 3mm, jeszcze nie wymieniałem tam więc nie wiem... Podświetlenie biegów robiłem trochę hardcorowo bo wierciłem w tym białym plastiku i tam wstawiłem diody(1 na literkę). Jak znajdę czas to jutro wrzucę jakieś foto

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dzięki

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

za odpowiedź.Dobrałem się do tego przycisku,są tam 3 diody - 1 żółta i 2 białe,normalnie świeci żółta a po włączeniu przycisku świecą 3 w tym,że ta żółta zaczyna świecić na biało.Daj foto jak podświetliłeś wybór biegów,bo ja chyba przykleję taśmę ledową tylko muszę zrobić jakiś stelaż pod tą taśmę,ponieważ ten biały plastik jest zakrzywiony.

pozdro

ja dałem pasek i wszystko ładnie podświetla

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.