Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Recommended Posts

Pomocy mam vectre 1,8 16v silnik x18xe i mam dosyć spory problem x3 1 ogólnie nie mam ogrzewania tylko czasami jest trochę ciepłego powietrza i znowu jak w lodówce 2 gotuje mi się woda w silniku i chłodnicy a pokazuję tęperaturę wody 80 stopni i 3 przy odpalaniu wyrzuca mi płyn ze zbiorniczka wyrównawczego i jak zwiększam obroty silnika do ok. 3tysięcy puzniej zaczyna wciągac znowu i tak cały czas podobno była zamarznięta ale była wymieniona uszczelka i planowana głowica nie mam pomysłu co z tym morzna zrobić morze ktoś zna się na tym

Please login or register to see this quote.

odkręć korek płynu chłodniczego żeby zniwelować ciśnienie zakręć dobrze z powrotem i naciskaj gruby wąż od chłodnicy którykolwiek sięgniesz, tak jak byś pompował, jeśli będziesz słyszeć że z pod korka syczy, że korek oddycha to wymień go na nowy.

naciskałem i syczy z pod korka no to bedę zmieniał korek a jeśli to nie pomoże to morze jeszcze jakieś pomysły ?

He he

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> U mnie też syczało czyli korek nie trzymał ciśnienia ale objawem było tylko to że płyn wrzał przy ok 90st i wybijało go korkiem ale nic poza tym....

a zmieniałeś korek? i czy to coś pomogło?

Tak, zmieniłem na nowy zamiennik i po problemie.

zmieniłem korek i przestało wyrzucać płyn i znalazł się główny powód tego problemu USZCZELKA pod głowicą poszła okazało się że głowica była słabo dokręcona i szlak trafił uszczelkę ale już wszysto zrobione dzięki za pomoc

Please login or register to see this quote.

Więc ten kto Ci to rzeźbił wcześniej powinien ponieść koszty.

w sumie to masz rację tylko że to nie było robione jak ja ją miałem tylko wcześniej VIKI jeszcze nie była moja a koszt tej naprawy to: 150 zł uszczelka 40 planowanie głowicy 40 olej i filtr 70 i dwa dni grzebania

nie lubię takich sytuacji jak ktoś sie zabiera za coś do pracy i zapomina coś dokręcić to nie są małe koszty bo tą sumę co ty wydałes pomnóż przez 2 i wyjdzie Ci tyle co poprzedni niekompetentny mechanik powinien oddać . Bo skoro jak by zrobił raz a dobrze to nie było by dziś tego problemu i do tego dochodzą nerwy czas i inne koszta

dlatego nie oddaje auta do mechanika trochę wiem i umiem zrobić więc wszystkie naprawy sam robie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_woot.gif" alt=":woot:"> i teraz mam pewność że jest dobrze

ajeśli czegoś nie wiem lub brakuje mi pomysłów jest forum VKP

Edited by damian_878