Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Pomocy mam vectre 1,8 16v silnik x18xe i mam dosyć spory problem x3 1 ogólnie nie mam ogrzewania tylko czasami jest trochę ciepłego powietrza i znowu jak w lodówce 2 gotuje mi się woda w silniku i chłodnicy a pokazuję tęperaturę wody 80 stopni i 3 przy odpalaniu wyrzuca mi płyn ze zbiorniczka wyrównawczego i jak zwiększam obroty silnika do ok. 3tysięcy puzniej zaczyna wciągac znowu i tak cały czas podobno była zamarznięta ale była wymieniona uszczelka i planowana głowica nie mam pomysłu co z tym morzna zrobić morze ktoś zna się na tym

Kolego a termostat masz sprawny?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

odkręć korek płynu chłodniczego żeby zniwelować ciśnienie zakręć dobrze z powrotem i naciskaj gruby wąż od chłodnicy którykolwiek sięgniesz, tak jak byś pompował, jeśli będziesz słyszeć że z pod korka syczy, że korek oddycha to wymień go na nowy.

naciskałem i syczy z pod korka no to bedę zmieniał korek a jeśli to nie pomoże to morze jeszcze jakieś pomysły ?

He he

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> U mnie też syczało czyli korek nie trzymał ciśnienia ale objawem było tylko to że płyn wrzał przy ok 90st i wybijało go korkiem ale nic poza tym....

a zmieniałeś korek? i czy to coś pomogło?

Tak, zmieniłem na nowy zamiennik i po problemie.

zmieniłem korek i przestało wyrzucać płyn i znalazł się główny powód tego problemu USZCZELKA pod głowicą poszła okazało się że głowica była słabo dokręcona i szlak trafił uszczelkę ale już wszysto zrobione dzięki za pomoc

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Więc ten kto Ci to rzeźbił wcześniej powinien ponieść koszty.

w sumie to masz rację tylko że to nie było robione jak ja ją miałem tylko wcześniej VIKI jeszcze nie była moja a koszt tej naprawy to: 150 zł uszczelka 40 planowanie głowicy 40 olej i filtr 70 i dwa dni grzebania

nie lubię takich sytuacji jak ktoś sie zabiera za coś do pracy i zapomina coś dokręcić to nie są małe koszty bo tą sumę co ty wydałes pomnóż przez 2 i wyjdzie Ci tyle co poprzedni niekompetentny mechanik powinien oddać . Bo skoro jak by zrobił raz a dobrze to nie było by dziś tego problemu i do tego dochodzą nerwy czas i inne koszta

dlatego nie oddaje auta do mechanika trochę wiem i umiem zrobić więc wszystkie naprawy sam robie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_woot.gif" alt=":woot:"> i teraz mam pewność że jest dobrze

ajeśli czegoś nie wiem lub brakuje mi pomysłów jest forum VKP

Edytowano przez damian_878

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.