Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

eminem1986

Przekładka silnika

Polecane posty

Witam wszystkich

Planuje niebawem przezucic silnik w swojej vectrze (moj juz pada i niemam juz sily ani funduszy zeby go ratowac) i mam takie pytanie... czy silnik z klimatronikiem rozni sie od silnika bez niego??? to znaczy chodzi mi o weze nagzewnicy itp.bo wiadomo ze silnik sam w sobie jest taki sam, ale czy podlaczenia wezy sa identyczne? Silnik to x20xev.

Pozdrawiam.

ręce opadają - co ma klimatronik do silnika

silnik jest to samo

Popieram silnik jest ten sam i nic nie trzeba przerabiać przy wężach nagrzewnicy

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez mateusz1155

to przeciez napisalem ze silnik jest to samo ale chodzilo mi o weze do nagrzewnicy itp. bo czytalem o przekladce z manualnej klimatyzacji na klimatronic i tam jest troche kombinacji zeby to zrobic, np. trzeba wymienic nagrzewnice i chodzilo mi czy sa te same podlaczenia, a planuje przezucic wszystko na sankach czyli komplet, silnik, skrzynia itp

Taka uwaga, żeby Ci nie przyszło do głowy podnosić auta jak będziesz miał zdjętą rozpórkę tą która znajduje się bezpośrednio pod deską i którą trzeba odkręcić aby wyjąć nagrzewnicę

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

znaczy sie niechce przekladac (przynajmniej narazie do siebie klimatronica) chodzi mi o sanki z zawieszeniem, silnikiem i skrzynia... w sumie moja skrzynia i zawiecha jest ok ale chyba calosc bedzie prosciej zmienic skoro mam, niz tylko silnik... chyba ze macie jakies inne propozycje??

Ale po co chcesz to wszystko zmieniać ja bym zmienił tylko sam goły słupek i przy okazji założył nowy rozrząd.

chodzi mi o to zeby bylo jak najprosciej to zrobic... zeby zmienic calosc to mam w zasadzie bardzo latwy dostep do wszystkich srub itp a z samym slupkiem to bede sie bawil troche... jak wymienialem silnik u kolegi w renault19 to tak wlasnie zrobilismy i poszlo w miare gladko i szybko... a w tym silniku co chce przezucic to rozrzad byl wymieniony 25tys kilometrow temu bo to auto z niemiec ktore kupilem i ma naklejke kiedy byl wymieniany wiec chyba nie oplaca sie jeszcze rozrzadu wymieniac...

A ile został cofnięty po przejechaniu granicy, tego nie wiesz.

Rozrząd oraz filtry ZAWSZE się wymienia, chyba że masz na to fakturę że było niedawno robione, koszt stosunkowo niewielki a ewentualne skutki pęknięcia będą tragiczne.

a wlasnie nie kupuje go w polsce tylko sam po niego jade do niemiec przyprowadzic z przeznaczeniem na czesci do siebie i to co zostanie ewentualnie sprzedac... ale zobacze jak juz go bede mial na wierzchu to rozrzad moze rzeczywiscie warto wymienic...

Rozrząd zawsze wymienić. Wiesz od kogo będziesz kupował go w DE? Pamiętaj że tam też są nasi

/emoticons/default_woot.gif" alt=":woot:">

i turasy

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> a to jeszcze większe cwaniaki

Podobno większe od Polaków to nie bo nauczyli się od nas

/emoticons/default_leze.gif" alt=":leze:">

no w sumie macie racje ale wlasnie dzisiaj go przyprowadzilem i powiem wam ze w porownaniu do mojego to moj sie chowa... tak wiec silnik napewno przekladam, pozatym ma ksenony, tylne lampy biale i wiele innych fajnych rzeczy ktore przezuce do siebie a reszte na sprzedaz pojdzie...

No powiem ci że też jeździłem kilkoma X20XEV i sam taki posiadam i co auto to inne odczucia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.