Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

S T A M I N A

Wymiana klapy tył z przedlifta na polif

Recommended Posts

Mam w planach wymianę klapy Viki B chabeta na polift

Czy ktoś to robił...

Jak podłączyć światło stop w poliftowej klapie , u mnie w przedlifcie nie ma stopu na klapie

Jeśli zmieniasz klapę to i lampy musisz zmienić bo nie będzie pasowała (będą szpary), no i zderzak powinien być zmieniony.

W polifcie oświetlenie tablicy będziesz miał w klapie, nie wiem jak w chabecie ale w sedanie była zakamuflowana wtyczka do podłączenia w bagażniku, co do stopu to obawiam się że będziesz musiał ciągnąć kabelki i wpiąć się w instalację chyba że tak samo jest gdzieś wtyczka.

Powinieneś mieć już w wiązce instalację od 3 światła stopu, tu nie powinno być problemu, natomiast będziesz musiał przeciągnąć sobie kabelek ze zderzaka do klapy od podświetlenia tablicy, tak jak kolega wyżej pisał w sedanie i hb w przed lifcie podświetlenie tablicy jest z lampki w zderzaku, natomiast w poliftowych już z poziomu klapy.

Witam; Podepne sie pod temat . Zmieniłem kompletną klape na poliftową , czy zamki po lifcie do kombi czymś sie różniły ?

Z tego co kojarzę to nie.

Fotostory bedzie jakies ze swapa?

Please login or register to see this quote.

a co maja zamki do rodzaju klapy?

W kombi - nic... w pozostałych - dużo.

siema witam .mam pytanko .zamierzam załozyc halogeny w zderzak ale po kolizji auto było zkładane po koszyach i był kupiony zderzak poliftowy a reszta aut jest przedlift, na wiosne chce pomalować ten przód i przy okazji ze zderzak bedzie zdjety zamontowaac halogeny i pytanie, mam zaslepki na halogeny w kształcie halogenów pzedliftowych a zderzak jest po, to te halogeny przedliftowe bedą mi do niego pasować czy musze szukać poliftowych i nowych zaslepek ??.chciałem dodać fotki z wymiarami ale jeszcze nie wiem jak

Przedliftowe halogeny nie pasują p&p do poliftowego zderzaka, bo opierają się o "przetłoczenie" i uchwyty lamp nie pokrywają się z tymi w zderzaku. Trzeba by zeszlifować to przetłoczenie wokół otworów i wówczas można założyć przedliftowe halogeny.

kurna a mogło by sie wydawać ze beda pasować bo kształt wydaje mi sie zblizon ,pozory faktycznie myla, ale to nic kupie poliftowe i bedzie tak jak ma byc moze trafie jakis komplet z instalacja :-) bo niestety takowej tez nie ma w mojej wersji ,dziekuje za szybka odpowidz ,pozdrawiam

nie zakladaj poliftowych

swieca do bani

do bani ?,dlaczego ?,przez wielkosc szkiełka czo ogolnie

na forum byla o tym dyskusja

moze to wielkosc szkla moze cala budowa

wiadomo ze swieca gorzej

to potwierdzono

Wystarczy nie zakładać maskownic

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Generalnie problemwm poliftowych jest to że szkło jest prawie takie samo jak w przedlicie, przy czym 80% jego powierzchni jest zakryte maskownicą która na dodatek jest czarna i pochłania światło. Ja montując u siebie planuję wnętrze maskownicy pokryć folią lustrzaną. Przerabiałem ten temat przy okazji świateł cofania innego auta i się sprawdza.

Edited by Nomad

no bez zaslepek pewnie będzie się tam zbierał bród a zimą śnieg ale jak już będę mial halogen w ręku to coś pomyśle z tymi zaslepkami . Jak narazie dzięki wielkie za rady , pozdrawiam

Wtedy będzie to słabo wyglądać

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

HIDy do srodka i bedzie dobrze swiecic

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

no właśnie albo hidy i ta folia dla wzmocnienia efektu, moze by działało,mam na firmie chyba z trzy zestawy tego ustrojstwa to coś pokombinuje

hej a jak jest z klapa od anglika do hb ma poliftową 01r i chce założyć do przedlifta co muszę zmienić?

Edited by Maniuś_

oprócz klapy nic jak masz kompletną

Ale ja słyszałem że zamek nie pasuje podobno tak??

źle słyszałeś

No ewentualnie wkładkę żeby otworzyć z kluczyka

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

HE po plusie dzięks