Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

doki

VC 2003 czy da się dodać bluetooth

Polecane posty

Witam,

mam Vectre C rocznik 2003 i chciałbym zmienić trochę w jej elektrycznych bebechach

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

chciałbym zmienić komputer na taki który ma możliwość wyświetlania dwóch BC, czy jest to możliwe?

chciałbym dodać bluetootha żeby łączyć telefon z samochodem

i chciałbym zmienić wyświetlacz na kolor i tu pytanko czy zestaw cd 70 navi plus CID dopasuje się do mojego auta.

pozdrawiam

troche roboty ale są tacy co robią takie rzeczy

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

niestety nie u nas w regionie, ale na forum znajdziesz

Dopasuję się wsio, niestety musisz mieć głęboka kieszeń, Trzeba zmienić klika dodatkowych elementów.

Edytowano przez salvado

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

jak chcesz zmienić radio to nie ma problemu z tym że musisz liczyć się z tym że ciężko będzie ze sterowaniem kierą. Ogólnie radio można założyć plug&play ale musisz mieć kompletne CD70 z wyświetlaczem najlepiej z jednego kompletu . przewód połączeniowy (nie pamiętam nazwy)odpowiednią kratkę na wyświetlacz (tą od nadmuchu wokół wyświetlacza), do anteny gps taśmę pod sufitką 3 żyłową (ew wsadzić dodatkową antenę gps magnetyczną pod podsufitką) no i są do przerobienie bodajże 2 kostki

Jak coś to aktualnie mam takie radio na sprzedaż - jak coś pisz PW

Ja mam taki tylko jeden BC i np. jak kasuje ustawienia to wszędzie.

Są VC z dwoma zakładkami BC i każdą z nich kasuje się oddzielnie.

one są chyba w tych przejściowych i poliftowych

W CD70 na pewno jest BC1 i BC2 które zerujesz niezależenie.

a już rozumiem - zostaje Ci CD70 które mam

sterowanie w kierownicy to żaden problem, potrzebna jest kierownica z rolkami i CIM który to obsłuży, jest szansa że ten który jest w aucie obsłuży kierę z rolkami, radio z wyświetlaczem wcale nie musi być z jednego kompletu, co lepsze śmiało możńa kupować niewylogowane, każdy kto bawi się w takie przeróbki jest w stanie wylogować i zalogować cały zestaw, przewód nazywa się RGB

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> łączy radio z wyświetlaczem, kratka do polifta to problem, a antenę GPS można wsadzić nad schowek pasażera i też będzie działać nie trzeba rwać podsufitki

oczywiście trzeba przerobić i dołożyć wtyczki i instalację, potrzebny jest poliftowy panel klimy jeśli jest klimatronic, jak ktoś zmieści się w 2000 to szacun, ale sądzę że minimum 500 trzeba dołożyć

Edytowano przez zbigos74

o tym mówię

1.on ma kierę zwykłą na przyciski więc jest problem - chyba że zmiana dodatkowo kiery na tą z rolkami więc koszty wyższe

2. wiem że można wylogować ale najlepiej kupić w komplecie z jednego auta - znowu zmniejszenie kosztów

3. RGB - to mi właśnie wyleciało z głowy

4. problem jest raczej z dokupieniem z kratką z przedlifta

5. przecież napisałem o dodatkowej antenie GPS magnetycznej pod podsufitkę (schowek)

koszt 1300 -1400 zł pod warunkiem że nie ma klimatronika a jest zwykła klima i nie trzeba zmieniać panela

Najdroższe z zestawu są CID i UWA - to już praktycznie 1000 zł,

więc 2000 zł za części i robociznę to wg. mnie dobra cena

ja robilem cos takiego u siebie,tylko ze bez UVA ale w Szczecinie bede dopiero w maju tak wiec raczej nie pomoge.Tak jak bylo pisane potrzebny jest panel klimy poliftowy (150-300zl)radio plus cid i kabel rgb (1000-1200)uva 550-650zl)No i najlepiej antene dokupic za 40 zl zeby nie sciagac podsufitki i ta montujesz pod deska rozdzielcza chyba ze masz radio typu siemens 2013 albo 2015 tam masz juz kabel gps tylko wtyczke trzeba zmienic.No i dalej kiera z rolkami albo same rolki plus w twoim wypadku raczej rowniez CIM.

jakby nie patrzył 2000 trzeba wydać, a za tą cenę to można już chyba kupić niezły kombajnik 2-din

z tą ceną fakt - zapomniałem o koszcie UWA

ostatnio za 1000zł na alledrogo było radyjko 2 din GMa, ale nie pamiętam oznaczenia, w każdym razie całkiem fajne

Hej, faktycznie koszty spore. Priorytet na wiosnę to Stage 1. Potem zobaczymy co następne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.