Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

cyran00

Tasma zasilajaca wnetrze pojazdu QPF 13 pin

Recommended Posts

Witam

Bardzo prosze o pomoc w znalezieniu Tasmy jaka zasila wnetrze pojazdu ( jego oswietlenie ) podczas otwierania drzwi.

Domyslam sie,ze jest odpowiedzialna za poprawne dzialanie tego oswietlenia i zostala przerwana podczas montazu modulu do haku.

Czy orientujecie sie moze czy istnieje jakis tanszy zamiennik produktu spod linku :

Please login or register to see this link.

Moze znacie jakis sposob jak naprawic ta szeroka tasme, jesli to mozliwe ?

naprawić można ale co Ci sie z nią stało bo jak sie przełamała to można zlutować

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ciężko lutować ale się da zlutować, potwierdzam, przerabiałem temat w podsufitce, też jest taka.

Taśma idzie z REC-a (REC znajduje sie po lewej stronie w bagażniku pod tapicerką) i idzie po lewej stronie podsufitki do lampek.

Podczas montażu haku mogli ją uszkodzić właśnie przy REC. Jeśli chcesz kupić sprawną pytaj kolegi Buluś (polecam) w dziale sprzedam

Edited by Krzysiekk884

Hej

Wracam do watku i czy macie nazwe tej tasmy, nie chodzi mi o cala ,ale o ta czesc jaka idzie od modulu REC do pierwszej zlaczki, aby calej podsufitki nie wymieniac?

Probuje ja znalezc ale nie ma szans 13 pin

Zwróć się do kolegi Buluś. Ja od niego taką taśmę kupowałem. Miał w bardzo dobrej cenie.