Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

bulek68

SIEMENS VDO CDR 500 w miejsce ccrt700 a może zmieniarka do niego?

Polecane posty

Czy ktoś wstawiał SIEMENS VDO CDR 500 w miejsce ccrt700.

Czy taką transplantację można wykonać i będzie to dzialało?

Wiem ten drugi idzie po CAN z BID'em.

Edytowano przez bulek68

musiałbyś dodatkowo wymienić też wyświetlacz ten z ccrt700 nie będzie raczej współpracował z cdr500 ! Nie lepiej poszukać zmieniarki do ccrt700 ?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Zmieniarka 150-200zł wizyta w aso na tech 200zł. Ewentualnie schowek pod zmieniarke 50-100zł. Razem nawet 500zł trochę drogo, nie sądzisz? Pewnie że bardzo chciałbym zostawić radio które mam bo o dziwo stosunkowo często wykorzystuje jego funkcję telefonu i gra naprawdę przyzwoicie, ale chęć posłuchania czasami własnego widzi mi się sprawia że postanowiłem zmienić na coś co odtworzy cd. Zmieniarka była by złotym środkiem ale koszt jest zniechęcający.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_blink.png" alt=":blink:">

Wystukane z mojego XPERIA NEO V

Edytowano przez bulek68

No a zmieniając na CDR 500 masz koszt radia, no i jeśli faktycznie trzeba zmienić - to koszt MIDa a wtedy najprawdopodobniej dojdzie koszt wizyty na TECH2 w ASO aby przeprogramować MIDa pod Twój silnik. Do tego troszkę roboty związanej z wymianą wyświetlaczy. ZDECYDOWANIE wolałbym zmieniarkę...

Cały temat powstał po to by dowiedzieć się czy wymiana radia będzie wystarczająca. Więc Twój scenariusz z góry nie był brany pod uwagę również że względu na koszty. Wyszło by identycznie jak zmieniarka, mid + radio 300zł no i tech

200 czyli identycznie w zasadzie.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_blink.png" alt=":blink:">

Są dwa rodzaje ccrt700 i tylko jedne z nich obsługuje zmieniarkę o ile dobrze pamiętam, różnią się tym że jedno ma przycisk on-star a drugie sos i chyba to drugie ma możliwość współpracy z zmieniarką lecz nie jestem tego pewien. Są dwa typy zmieniarek z którymi współpracuje to radio i to na zasadzie że zmieniarka działa tylko z tym typem radia, nie będzie działać ta która współpracuje np car600 ! Rozpoznaje się je po numerach fabrycznych GM Po podłączeniu zmieniarki nie ma potrzeby aktywowania techem a jedynie wpisaniu kodu zmieniarki w radiu !

Skąd taka informacja że tylko jeden rodzaj ccrt700 obsługuje zmieniarke?

Osobiście mam ten z "on star" czyli jednak mogę o niej zapomnieć?

Pierwszy raz spotykam się z tym co mówisz że w tym systemie wystarcza odpowiednie "klocki" kod do nich i gotowe. Próbowałeś tego?

Są dwa rodzaje zmieniarek, cdc2 jeden model i zdaje się że 3 modele cdc3 ;-)

Proszę powiedz na czym opiera się Twoja wiedza? Tak jak moja tylko na tym co udało się odszukać w sieci??

Edytowano przez bulek68

miałem vb z ccrt700 i sam szukałem zmieniarki i gdy znalazłem nie zdążyłem jej podłączyć gdyż auto sprzedałem a informacje mam z sieci z polskich i zagranicznych stron a zmieniarki na pewno chodzą tylko te dedykowane do ccrt700 a co do radia to naprawdę już nie pamiętam które chodzi ze zmieniarka ! i na pewno nie trzeba aktywować zmieniarki techem ! masz instrukcję do ccrt700 ?

Mam w samochodzie, nie zaglądałem tam nawet. Myślisz że znajdę tam interesujące mnie info?

Co najwyżej to czy można podłączyć do niej zmieniarkę.

Ale na chłopski rozum po jakiego grzyba na panelu radioodtwarzacza przycisk "CD" jeśli by ccrt nie można było podłaczyć zmieniarki.

Tak czy inaczej, obie wersje ( SOS i ON STAR) posiadają wyżej wspomniany przycisk. Wiec Twoja informacja może być nie do końca prawdziwa.

EDIT:

Zerknij tu:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Kolega pisze jednak o tech'u ;/

Edytowano przez bulek68

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.