Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

kupcyk83

wymiana filtra paliwa w vectra c 2.2 benzyna

Polecane posty

Witam jestem posiadaczem niedawno zakupionej vectry c 2.2 gts i wziolem sie za wymiane oleju i filtrow . problem mam w tym ze niewiem jak wymienic filtr paliwa w tym aucie bo niewiem gdzie on jest? prosiłbym o pomoc jak sie do tego zabrac a w miare mozliwosci o foto.

w 2.2 direct jest od strony wlewu paliwa, umiejscowiony przy baku. wejdziesz po samochód to zobaczysz..blisko prawego tylnego koła i koła zapasowego

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> myślę, że w 2.2 147KM też tam jest, może trochę chaotycznie opisałem, ale dasz sobie radę...

do wymiany potrzebne są szczypce co ściskają szybkozłączki...

Edytowano przez pizmak

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Dokładnie tam, od spodu auta z kanału zmieniasz:) prawa część baku u jego prawego boku

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> stojąc twarzą do przodu auta:)

U mnie stojąc twarzą do przodu auta jest po po lewj stronie baku

Dzieki koledzy ,znalazłem ten filtr paliwa jest przy nadkolu od strony wlewu paliwa. Mam duzo paliwa w baku i niewiem czy po odpieciu filtra bedzie problem z tym , znaczy sie czy całe paliwo bedzie uciekać przez wąż? trzeba go jakoś zacisnąć?

/emoticons/default_mysli.gif" alt=":mysli:">

Zastanawiam się jeszcze nad wymianą świec. cobyście polecili dobrego?orginalne świece GM czy jest coś lepszego?

nie trzeba nic ściskać...zleci tylko to co jest w przewodzie. Najlepiej owinąć to w jakąś szmatkę i niech się wchłania

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

a co do świec, to każdy powie Ci co innego, ale myślę że GM świece w zupełności wystarczą(ja teraz w 155KM 2.2 mam GM, tylko musiałem odległość na elektrodach zmniejszyć, bo mi zapłon na 2 cylindrze wywalało ale to pewnie wina cewki...od czasu zmniejszenia, nic takie nie występuje...a przejechane mam na nich ok. 12tyś km

Witam

Tak jak kolega Pizmak pisze każdy poleci Ci coś innego. Ja proponuje NGK LTR6B-10T 5948. Pytanie czy masz LPG?

i tu również ktoś pyta o świece

Edytowano przez siwy1538

Niemam gazu. niebede zakladał bo zadrogi interes . 2700 za sekwencje firmy stag. niejeżdze az tyle żeby sie w to bawić . Ja teraz mam założone jakieś 3 elektrodowe ale marke zapomniałem? Niewiem czy też kupować takie ? Jak myślicie lepiej kupić jedno eloktrodowe?

/emoticons/default_mysli.gif" alt=":mysli:">

kup śmiało oryginał GM...koszt nie duży bo za 4-elektrodowe do z22yh płaciłem 34zł/szt - więc do Twojego o ile nie będą te same, to koszt będzie podobny a moje są firmy Beru i naprawdę dobrze się sprawują

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

oryginał 3- elektrodowe do Twojego silnika

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> jak się nie mylę, to po końcówce oznaczenia wychodzi na to że to Bosch'a świece są...

Edytowano przez pizmak

potwierdzam, ja też kupowałem oryginalne ( GM-beru ).

Ja zakupilem NGK Laser Platinum i w przyszlym tygodniu bede montowal. Objawy, spadajace obroty po puszczenu gazu (podczas postoju), falujace obroty i gasniecie silnika. Jutro takze czeka mnie wymiana filtra powietrza i sprawdzenie zacisku na przepustnicy, bo przy dodanu mocniej gazu, slychac jak powietrze zasysa, wiec prowizorycznie wymieniam to co trzeba, nim zakupie przepustnice. Vectra C 2.2 147KM Automat

Edytowano przez GregsUK

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.