Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
TheStachoo

rozpiska pinów w kostce drzwi kierowcy

Recommended Posts

Witam,

Generalnie zaczęlo się od montażu fabrycznego alarmu, ale sprawa ma charakter rozwojowy.

Wyciągnąłem kostkę drzwi kierowcy i mam coś takiego:

Please login or register to see this image.

Pytanie ktos pomoże w rozszyfrowaniu co mam a czego nie mam?

Chodzi mi o składane lusterka + ew. fotochrom kierowcy. Które piny za to odpowiadają.

Z góry dzięki

fotochrom 9 i 12 pin

skladaniem steruje modul w drzwiach wiec musisz sprawdzic piny 9 i 10 w kostce lusterka

Pokazales kostke od strony auta gdzie masz w sumie wszystko ale trzeba zobaczyc kostke w drzwiach bo tam moze czegos brakowac.

Z kostki od strony auta ida kable do zlacza X1 a dalej mozesz miec pustke

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> dopiero od X1 ida dalej do BCMu RECa itp. na ogol trzeba cos dokladac.

Edited by he_niu

W tej kostce nie ma nic z instalacji składanych lusterek.

Cała instalacja jest w drzwiach, wystarczy że zdejmiesz osłonkę głośniczka przy lusterku wypniesz wtyczkę i zobaczysz ile masz pinów we wtyczce od strony drzwi, jeżeli 13 (drzwi kierowcy) lub 11 (drzwi pasażera) to masz instalacją pod składane lusterka. Jeżeli będziesz miał po 5 pinów to instalacja nie jest pod składane lusterka i trzeba ją wymienić ( nie ma co się załamywać wymiana wiązki drzwi to 10 minut roboty)

Ale skoro masz polifta i taką masę pinów we wtyczce to oznacza że nie masz moduł PDM więc jest dodatkowa robota przy prawych drzwiach żeby zamontować tam PDM.

a odcinek REC wtyka drzwi jeśli chodzi o fotochrom w lewym lusterku na 99% masz okablowany, kwestia wymiany tasiemki lusterka na 6 pinowe i wiązki drzwi bo do lusterka musi dochodzić 7 pinów łącznie a takich instalacji nie było zdaje się były tylko 5/5 lub 13/11

Odgrzeje trochę temat ale nie będę zakładał nowego na ten sam temat.

Please login or register to see this link.

Jeżeli w kostce drzwi pasażera nie mam tego dużego pinu( x czerwonym na zdjęciu kolegi) i małego(poza tym od czego one są) to istnieje możliwość że opcom nie wychwyci modułu drzwi pasażera. Przedtem nie miałem modułu od strony pasażera zmieniłem wiązki pod składane lusterka.

Edited by Kinio17

Ten gruby musisz uzupełnić

A gdzie on idzie masz może jakiś schemat.

W pracy jestem. To jest masa albo 12.Nie pamiętam.

Zadzwoń do mnie.

Tel na pw