Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Cimaj

Irmscher obudowa lusterka.

Polecane posty

Panowie,

może temat powtarzany ale potrzebuję pomocy! Pytanie brzmi: gdzie mógłbym znaleźć obudowę lusterka do VC Irmschera? Wczoraj niestety wieczorem pożegnałem się ze swoimi CAŁYMI lusterkami a miałem na nich irmscher`ka. Jak dzisiaj to zobaczyłem to myślałem że się rozpłaczę. Pomoże ktoś z informacją ponieważ muszę zamówić nowe lusterka a bez tych obudów to już nie będzie ten sam samochód

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

zapewne w niedługim czasie pojawią się na którymś z portali aukcyjnych lub ogłoszeniowych (jeśli dobrze zrozumiałem, że ukradli je :/ )... a dostać je można albo w ASO albo poprzez stronę Irmscher'a... chyba że ktoś z forum na dostęp do tych bajerów jeszcze w ciut niższych cenach...

No dobrze kolego zrozumiałeś. Właśnie poszukuję kogoś kto ma dostęp do tego cacka w troszkę lepszych cenach niż ASO, ebay.de czy też irmscher.de. Może mi się trafi możliwość odkupienia

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

informacje od 4 serwisów Opla. Od jakiegoś czasu firma Irmscher zrezygnowała ze współpracy z Oplem, a więc co za tym idzie, salony nie mogą w konkurencyjnych cenach do strony Irmscher.de sprowadzić części spod znaku " i " . Mogą je sprowadzić doliczając do tego koszty wysyłki, plus dodatkowa marża salonu. Z tego powodu unikają ściągania części w/w firmy do swoich salonów, chyba że ktoś jest na prawdę w stanie zapłacić sporo drożej niż na głównej stronie...

Chciałem zamówić dwa akcesoria ale po wielu godzinach poszukiwań i dopytywań od każdego z salonów taka sama informacja.

No to może zbierzemy grupę i hurtowo zamówimy? Dzisiaj podpytywałem się jednego salonu ile nakładki by kosztowały i dostałem informację że dostępne są tylko dla polifta i w cenie 664 zł komplet. Może głupie pytanie w polifcie są inne lusterka?

mała poprawka, to GM Polska zrezygnowała z Irmscher'a bo w Polsce sa bogaci ludzie

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

a tak to w innych krajach normalnie współpracują

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.