Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Radar41

Wahacz dolny krótki tył - geometria

Polecane posty

Witam.

Podczas ustawiania geometrii okazało się, że nie da się odkręcić śrub regulacyjnych w dolnym wahaczu. Najprawdopodobniej ukręcą się one i wahacze będą do wymiany. ASO nawet nie podjęło większych prób, bo nie mieli na stanie żadnych...

Pytanie:

ASO chce założyć mi jakieś NO-Name za 250zł / szt. W sumie jak No-Name to sobie moge kupić za 60zł Stenberga i też będzie no name, tylko o 380zł taniej.......

Co mam kurcze zrobić ? Na Originały mnie aktualnie nie stać. Pokusić się na te Stenberga ? Wytrzymają te 20-30 tys ? Po tym czasie i tak sprzedam Viki z zamiarem zakupu Insigni. Aktualnie jednak z racji kupna innego auta dla żony, mam mega kryzys finansowy. Gdzieś wyczytałem ze w Viki te dolne wahacze sie generalnie nie wybijają, więc zaryzykowac? Miał ktoś to kiedys założone ??

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Z góry thx.

Edytowano przez Radar41

Moim zdaniem zakładaj...

Zakladaj.Ja zalozylem wahacze kupione na allegro.

Witam mam podobny problem, z tym że dodatkowo kazano mi wymienić i zakupić śruby i gumy przy wahaczu na dole od regulacji konta nachylenia kół.

Gdzie to dostanę i jaki to nr części?

Witam mam podobny problem, z tym że dodatkowo kazano mi wymienić i zakupić śruby i gumy przy wahaczu na dole od regulacji konta nachylenia kół.

Gdzie to dostanę i jaki to nr części?

Kąty nachylenia kół tylnych to 2st, i rozbierznosć to 4mm ruszać to czy zostawić?

Edytowano przez piotras112

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

ja te śruby kupowałem w ASO śruby + podkładki + nakrętki z tego co pamiętam

co do kosztów to nie jestem pewien ale coś ok 60 zł komplet na dwie strony

Witam,

czytając opinie o wahaczach jak w temacie, to nie wygląda to optymistycznie, a muszę zrobić geometrię i boję się że śruby polegną. Na razie zapytam, czy lepiej kupić jakiś tańszy wahacz czy pchać się w koszta rzędu 180zł/szt za febi lub jeszcze droższe oryginały??

Rocznie robię ok.6-7 tyś km zmiennie na 17 i 16 calowych kołach. W którymś temacie ktoś z Was pisał, żeby zakładać jakieś zamienniki ale innej firmy niż Febi i Lmf za ok. 90zł/szt...opłaca się?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> dodam, że wszystkie wahacze z tyłu mam ori GM a przebieg 170tyś km

Kolego jezeli chodzi o wachacz krotki prosty to nie laduj sie w koszt i kup na allegro najtansze.One nie zuzywaja sie szybko.Ja mialem wymieniane przy przebiegu jakis 180tys km i one wogole nie byly zuzyte. Tylko sruby zapiekly sie w tulejach.

Edytowano przez matoslaw

i

ten pierwszy jest inny pod względem wyglądu czy mi się wydaje? I takie śmiało mógłbym włożyć? No właśnie, bo u mnie wszystko jest sztywne z tyłu i mając wszystko GM wątpię aby były te śruby ruszane kiedykolwiek stąd dopytuję czy lepiej kupić coś lepszego czy włożyć no-name i śruby oryginalne dokupić do tego.

Wsadzaj smialo takie.Sruby zamienniki nie istnieja.Oba wachacze z obu linkow sa takie same.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.