Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

maniek_w2

Brak TC i ESP w Signum 1.9cdti 2006 elegance

Recommended Posts

Tak jak w temacie moje signum nie ma esp i tc na sterowniku obok pompy jest tylko napis ABS i po numerze sprawdziłem ,że jest to tylko ABS...

Z tego co wyczytałem to wszystkie signum w standardzie miały ESP a te po 2006 nawet ESP plus, więc o co chodzi w tym moim?

Masz, polifty mają, tylko nie pisze na pompie. W przedliftach pisze.

jak przekręcisz kluczyk w stacyjce to powinna byc pomarańczowa lampka w postaci autka w poślizgu , to jest ESP I TC

wrzuć VIN do rozkodowania

Please login or register to see this link.

i będzie jasność w temacie

Właśnie ta kontrolka się nie pali ani po przekręceniu kluczyka ani podczas poślizgu, koła na śniegu boksują jak się depnie. Chciałem sam vin rozkodować na tej ruskiej stronie ale coś nie działa. Wrzucę vin do rozkodowania na forum to się okaże wszystko.

I z vinu wyszło że nie mam ESP i TC??? A niby w standardzie było... jak to wygląda z montażem sterownika, czy pompę też trzeba zmieniać?

podbijam

Pompa do zmiany i żyroskop do dołorzenia

gdzie tak pisali że w standardzie ? Polifty często ESP nie miały zwłaszcza te krajowe.. a kontrolka nie zawsze oznacze ESP i TC bo były też VC co miały ABS i TC tylko i kontrolka auta w poślizgu też była a ESP nie było :]

Tak jest bo sam mam tylko tc i kontrolka jest

A u mnie nawet kontrolka się nie pali. Na necie piszą że wszystkie signumy mają w standardzie ESP

na necie to takie cuda piszą że nawet nie da się tego czytać.. czytaj na forach klubowych bo te strony motoryzacyjne o testach itp to totalny stek bzdur.. a co do tego że każdy polift ma ESP to może w europach ale angliki to zawsze oddzielna para kaloszy - zupełnie innaczej GM podchodził do tego rynku.

Proponuje dla pewności sprawdzić techem czy czasami nie jest wyłączone gdyż klient nie zapłacił dodatkowo ! ESP korzysta z tych samych czujników co abs jedynie dochodzi czujnik bezwładnościowy