Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

potryk

SPRĘŻYNY - czy ktoś może sprawdzić wg. nr. ?

Recommended Posts

Witam

Na aucie miałem założone sprężyny, tył miały napis GW - nr. nie mogłem odnaleźć, a przednie: T3719 T204161,

teoretycznie tył były niby od SPORTA -20, przednie niby od zwykłe, ale tylko teoretycznie mierząc miarą wysokość auta.

wujek gogel nie chciał mi nic powiedzieć wpisując te numery, więc jak jakaś dobra "wróżka" miała do czynienia z takim oznaczeniem i by dokładnie wiedziała od jakiego modelu one są to był bym wdzięczny bo chce je sprzedać ale nikogo nie chce wprowadzić w błąd.

A tak auto na nich wyglądało:

Please login or register to see this link.

OŚ TYLNA I ZAWIESZENIE RESORY TYLNE OPRÓCZ POJAZDÓW Z KODEM FABRYCZNYM L

90542738 / 4 24 390 KOMBI 31, F35 RESOR TYLNY, ZESP. (KOMPLET) (IDENT GW) (OPRÓCZ PRZYPADKU URZĄDZENIA AUTOMATYCZNEJ REGULACJI ZAWIESZENIA) (WYJĄWSZY PODWOZIE SPORTS)

OŚ TYLNA I ZAWIESZENIE RESORY TYLNE DLA POJAZDÓW Z KODEM FABRYCZNYM L

90542738 / 4 24 390 KOMBI 31, F35 RESOR TYLNY, ZESP. (KOMPLET) (IDENT GW) (OPRÓCZ PRZYPADKU URZĄDZENIA AUTOMATYCZNEJ REGULACJI ZAWIESZENIA)

Czyli to nie sport chyba. Bo byłbym chętny na sprężyny sport tylne ...

Miałem je na aucie, tak jak na zdjęciu, i po założeniu sprężyn Irmiego -30 tył dosiadł 1 cm, więc tył to wychodzi że sport i tak mam w dokumentacji auta i tył ma właśnie to GW a nr. niestety nie mogę znaleźć.

Przód po założeniu Irmiego siadł mi dokładnie 3 do 3,5 cm więc wychodzi na to że przednie były wymieniane na jakieś podróby od zwykłej (nie sporta)

Please login or register to see this quote.

Więc jeśli był byś zainteresowany to 50 + KW i przednie dostaniesz gratis (na pocięcie lub aby zrobić skaczące buty :-))

Upewnię się jeszcze czy to sport, jak tak to biore.

Na to wygląda, że to zwykłe springi tylko trochę uklepane, od sporta mają oznaczenia PC,PD,PE,PF.

Edited by pudeleQ

Nie znam się, dlatego napisałem pytanie w tym poście o identyfikację tych sprężyn :-).

Więc wygląda na to że wcześniejszy właściciel coś nakombinował w sprężynach, choć się dziwię bo mam pełną dokumentację auta z serwisu OPLA od zakupu do momentu jego kupna przeze mnie.

GW kilka razy mi się trafiły na tyle w seryjnych habetach

Witam. wstawię tu swoje zapytanie

Piszę do was odnosnie opini jakości spręzyn na przód do 1.6 16V polskiej marki D&D z Lublina lub innych. Chodzi mi o budżetową cene na springi, Dodam iż producent D&D daje 5lat gwarancji co bardzo przemawia za tym.

Z Jamexów wyleczyłem się dzisiaj jak pekła mi jedna sprężyna która nie wytrzymała nawet 2 lat.

Jeśli możecie to proszę o jakieś opinie.