Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

potryk

SPRĘŻYNY - czy ktoś może sprawdzić wg. nr. ?

Polecane posty

Witam

Na aucie miałem założone sprężyny, tył miały napis GW - nr. nie mogłem odnaleźć, a przednie: T3719 T204161,

teoretycznie tył były niby od SPORTA -20, przednie niby od zwykłe, ale tylko teoretycznie mierząc miarą wysokość auta.

wujek gogel nie chciał mi nic powiedzieć wpisując te numery, więc jak jakaś dobra "wróżka" miała do czynienia z takim oznaczeniem i by dokładnie wiedziała od jakiego modelu one są to był bym wdzięczny bo chce je sprzedać ale nikogo nie chce wprowadzić w błąd.

A tak auto na nich wyglądało:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

OŚ TYLNA I ZAWIESZENIE RESORY TYLNE OPRÓCZ POJAZDÓW Z KODEM FABRYCZNYM L

90542738 / 4 24 390 KOMBI 31, F35 RESOR TYLNY, ZESP. (KOMPLET) (IDENT GW) (OPRÓCZ PRZYPADKU URZĄDZENIA AUTOMATYCZNEJ REGULACJI ZAWIESZENIA) (WYJĄWSZY PODWOZIE SPORTS)

OŚ TYLNA I ZAWIESZENIE RESORY TYLNE DLA POJAZDÓW Z KODEM FABRYCZNYM L

90542738 / 4 24 390 KOMBI 31, F35 RESOR TYLNY, ZESP. (KOMPLET) (IDENT GW) (OPRÓCZ PRZYPADKU URZĄDZENIA AUTOMATYCZNEJ REGULACJI ZAWIESZENIA)

Czyli to nie sport chyba. Bo byłbym chętny na sprężyny sport tylne ...

Miałem je na aucie, tak jak na zdjęciu, i po założeniu sprężyn Irmiego -30 tył dosiadł 1 cm, więc tył to wychodzi że sport i tak mam w dokumentacji auta i tył ma właśnie to GW a nr. niestety nie mogę znaleźć.

Przód po założeniu Irmiego siadł mi dokładnie 3 do 3,5 cm więc wychodzi na to że przednie były wymieniane na jakieś podróby od zwykłej (nie sporta)

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Więc jeśli był byś zainteresowany to 50 + KW i przednie dostaniesz gratis (na pocięcie lub aby zrobić skaczące buty :-))

Upewnię się jeszcze czy to sport, jak tak to biore.

Na to wygląda, że to zwykłe springi tylko trochę uklepane, od sporta mają oznaczenia PC,PD,PE,PF.

Edytowano przez pudeleQ

Nie znam się, dlatego napisałem pytanie w tym poście o identyfikację tych sprężyn :-).

Więc wygląda na to że wcześniejszy właściciel coś nakombinował w sprężynach, choć się dziwię bo mam pełną dokumentację auta z serwisu OPLA od zakupu do momentu jego kupna przeze mnie.

GW kilka razy mi się trafiły na tyle w seryjnych habetach

Witam. wstawię tu swoje zapytanie

Piszę do was odnosnie opini jakości spręzyn na przód do 1.6 16V polskiej marki D&D z Lublina lub innych. Chodzi mi o budżetową cene na springi, Dodam iż producent D&D daje 5lat gwarancji co bardzo przemawia za tym.

Z Jamexów wyleczyłem się dzisiaj jak pekła mi jedna sprężyna która nie wytrzymała nawet 2 lat.

Jeśli możecie to proszę o jakieś opinie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.