Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Franc "R.P.R"

Dołożenie dodatkowych lampek "do czytania" na tylnej kanapie

Polecane posty

W związku, z tym, że mój Czołg nie ma lampki nad kanapą (a nawet jakby miał, to i tak nie lubię jak Dzieci ją w nocy włączają) to zastanawiam się nad dołożeniem dodatkowych lampek do czytania na sprężynowych ramionach. I tu widzę sobię 2 opcje:

* - założyć je na osłonach prowadnic rolety bagażnika, tak, żeby sięgały Dzieciakom nad ramieniem - świetny IMHO układ do czytania. Prąd do lewej wziąłbym z gniazda zapalniczki z bagażnika a do prawej - hmmmmm, prawdopodobnie po zasileniu lewej lampki, przeciągnąłbym w dół do dolnej krawędzi oparcia (przy podłodze bagażnika) do prawego boku i w górę do osłony prowadnic.

* - I tak będę robił stelaż do mocowania laptopa pomiedzy siedzeniami kierowcy i pasażera, mocowany do podłokietnika i może jakoś zamocować lampki do niego a prąd wziąc z zapalniczki w podłokietniku. Takie zamocowanie lampki nadawałoby się bardziej do rysowania na jakimś stoliczku doczepianym do stelażą mocującego laptopa niż do czytania.

Hmm, które rozwiązanie będzie lepiej wyglądać a które będzie łatiwej zasilić? Czy jest duży problem przeciagnąć pod tapicerką kabel od gniazdka zapalniczki w bagażniku do kanapy?

Przerabiałeś ten temat

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

co prawda jest o lampce w podsufitce, ale może ci w czymś pomoże. Chociaż by podłoczenie do REC-a

Chętnie też bym lampkę założył ale nie do czytania, a żeby łatwiej było Glutom zapinać pasy po ciemku. Bardzo nie lubię jeździć z włączonymi tymi lampkami, bo mnie rozprasza, oślepia, daje odblaski i poświaty. Chcę zrobić niezależne lampki, które będą poniżej linii patrzenia.

No właśnie ja u siebie dokladałem lampke bo teraz już szybko robi sie ciemno, a beybika zapinać w tym foteliku po omacku była masakra.

Z tymi niezależnymi lampkami bedziesz chyba pionierem na forum

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.