Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

bloodbro

[x20xev] ustawienie map. ciśnienia itp.

Recommended Posts

witam,

zacznę od tego, ze instalacja stag 4-eco, wtrysku valteki czerwone 3ohm(kiedyś wymienię) reduktor tomasetto tylko nie pamiętam jaki model, do 150km był z tego co pamiętam.

Sytuacja jest następująca, robiłem kiedyś autokalibracje, wywalilo ze za małe dysze, rozwiercilen do 2.5, po kolejnej autokalibracji, mapy gazu i pb były praktycznie idealne, mnoznik 1.3, czasy wtryskow na gazie oscylowaly na poziomie 4-4.5 ms, wszystko było fajnie i super bo paliła 7,5-8 w trasie, niecałą 10 w miescie. Problem wystąpił dziś, miałem stare oprogramowanie od AC, ściągnąłem nowe i chciałem dziś zmienić temp przelaczania bo była troszkę za mala. Wlaczylem program, zarzadal aktualizacji sterownika, no to spoko sobie mysle, będzie jeszcze lepiej, po aktualizacji potrzebna była autokalibracja, i po tym wszystko sie popieprzylo, mnoznik 1.8 na ciśnieniu 1.20 bar, podniosłem ciśnienie na reduktorze do 1.4, rozwiercilem dysze do 3mm bo tak było napisane w instrukcji AC, mnoznik spadł do 1.6, ale to i tak nie jest to co powinno. Nie zrobiłem żadnych ss'ów map, bo nie pomyślałem o tym. Macie może jakieś złote rady jak ustawić to ciśnienie? jak zmniejszyć mnoznik? Liczę ze szabrownik coś pomoże, wiem napewno, ze sie doczepi do czerwonych valtekow, ale człowiek bieduje i nie ma za co kupić lepszych

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Liczę na wasza pomoc!

Pozdrawiam!

Zmniejszenie mnożnika to albo zwiększenie dysz, albo zwiększenie ciśnienia, albo oba razem. Rozumiem, że mnożnik 1.6 to mnożnik początkowy, a mapki się pokrywają?

Tak, początkowy, chciałbym aby tak jak piszą był w granicach 1.4. Mapy sie pokrywały w dolnej granicy, później sie rozjezdzaly i gaz leciał do góry.

Ustaw tak, żeby mapy się pokrywały w całości, wtedy mozna coś stwierdzić, bo tak to nic niewiadomo. Ustaw i wrzuć screeny.