Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

bloodbro

[x20xev] ustawienie map. ciśnienia itp.

Polecane posty

witam,

zacznę od tego, ze instalacja stag 4-eco, wtrysku valteki czerwone 3ohm(kiedyś wymienię) reduktor tomasetto tylko nie pamiętam jaki model, do 150km był z tego co pamiętam.

Sytuacja jest następująca, robiłem kiedyś autokalibracje, wywalilo ze za małe dysze, rozwiercilen do 2.5, po kolejnej autokalibracji, mapy gazu i pb były praktycznie idealne, mnoznik 1.3, czasy wtryskow na gazie oscylowaly na poziomie 4-4.5 ms, wszystko było fajnie i super bo paliła 7,5-8 w trasie, niecałą 10 w miescie. Problem wystąpił dziś, miałem stare oprogramowanie od AC, ściągnąłem nowe i chciałem dziś zmienić temp przelaczania bo była troszkę za mala. Wlaczylem program, zarzadal aktualizacji sterownika, no to spoko sobie mysle, będzie jeszcze lepiej, po aktualizacji potrzebna była autokalibracja, i po tym wszystko sie popieprzylo, mnoznik 1.8 na ciśnieniu 1.20 bar, podniosłem ciśnienie na reduktorze do 1.4, rozwiercilem dysze do 3mm bo tak było napisane w instrukcji AC, mnoznik spadł do 1.6, ale to i tak nie jest to co powinno. Nie zrobiłem żadnych ss'ów map, bo nie pomyślałem o tym. Macie może jakieś złote rady jak ustawić to ciśnienie? jak zmniejszyć mnoznik? Liczę ze szabrownik coś pomoże, wiem napewno, ze sie doczepi do czerwonych valtekow, ale człowiek bieduje i nie ma za co kupić lepszych

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Liczę na wasza pomoc!

Pozdrawiam!

Zmniejszenie mnożnika to albo zwiększenie dysz, albo zwiększenie ciśnienia, albo oba razem. Rozumiem, że mnożnik 1.6 to mnożnik początkowy, a mapki się pokrywają?

Tak, początkowy, chciałbym aby tak jak piszą był w granicach 1.4. Mapy sie pokrywały w dolnej granicy, później sie rozjezdzaly i gaz leciał do góry.

Ustaw tak, żeby mapy się pokrywały w całości, wtedy mozna coś stwierdzić, bo tak to nic niewiadomo. Ustaw i wrzuć screeny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.