Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Witam,dzis wsiadam do autka a tu brak nawiewu,troche przejechalem i zadzialal do ponownego uruchomienia auta,pozniej to samo po chwili ok,pojechalem do garazu i po uruchomieniu brak,wiec zrobilem dojscie. doniego i po ruszeniu reka znowu dzialal,teraz pytanie szczotki padly czy szukac tez innej przyczyny

jak się już dobrałeś do silnika nawiewu to go wyciąg i sprawdź szczotki czy nie są za bardzo zjechane

no wyciagnalem , mam w garazu, jutro sie wezme, powiedz jak sprawdzic te szczotki tzn jak maja wygladac itp a druga sprawa czy sa one wymienne te szczotki

wygląda to bardzo podobnie jak w linku

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

ja ostatnio wymieniałem

a takie szczotki to gdzie kupic

szukaj na allegro (rozmiar 8x9 - mogą być większe bo łatwo je zmniejszyć) jak akurat miałem w swojej okolicy i kupiłem na miejscu (20zł za 2szt)

Sklepy z artykułami elektrycznymi. Punkty regeneracji rozruszników,alternatorów.

Z tego co pamiętam ja kupiłem jakieś Boscha,lecz były zbyt długie wiec je spiłowałem i pasowały.

no dziekuje koledzy, w razie czego znalazlem na allegro boscha 8x9, ale w razie czego jeszcze poszukam w elektrycznych bo wiadomo lepiej od reki i n ie bede stal z robota, a jak nie to czekanie

ale najpierw sprawdz te szczotki czy to są na pewno one. A jaki masz przebieg w samochodzie???

Czasami wystarczy tam w silniczku przeczyścić.. przedmuchać i znowu będzie działał

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Miałem tak samo jak Ty.. czasem się załączał jak samochód wjechał do jakiejś dziury.. przeczyściłem i działa... już dwa lata

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

przebieg 250 tys ,

no ja jak go ruszylem lekko reka to zaczal chodzic

na taki przebieg to na 90 % będą szczotki

a jak nie szczotki,to czego szukac

witam czy ten silnik wentylatora daloby sie przelozyc do mojej obudowy bo znalazlem u mnie w okolicy po dobrej cenie wentylator ale ma obudowe walnieta, prosze o potwierdzenie

Edytowano przez seba161

Jeśli jest z tej samej vectry to powinno się dać (weź tą obudowe i jedz przymierzyć)

Sprawdz przekaźnik pod kierownicą - brązowy w lewym górnym rogu jest oznaczenie na tabliczce.

witam ponownie,czy brak podswietlenia bedzie mialo cos wspolnego z tym wentylatorem bo zauwazylem ze brakuje podswietlenia,dzis biore sie za wszystko konkretnie sprawdzanie bo wkoncu jest czas :-)

panowie wyciagnalem wentylator,dostalem sie do szczotek,wymiar moze 5 mm

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.