Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

seba161

Wentylator nawiewu

Recommended Posts

Witam,dzis wsiadam do autka a tu brak nawiewu,troche przejechalem i zadzialal do ponownego uruchomienia auta,pozniej to samo po chwili ok,pojechalem do garazu i po uruchomieniu brak,wiec zrobilem dojscie. doniego i po ruszeniu reka znowu dzialal,teraz pytanie szczotki padly czy szukac tez innej przyczyny

jak się już dobrałeś do silnika nawiewu to go wyciąg i sprawdź szczotki czy nie są za bardzo zjechane

no wyciagnalem , mam w garazu, jutro sie wezme, powiedz jak sprawdzic te szczotki tzn jak maja wygladac itp a druga sprawa czy sa one wymienne te szczotki

wygląda to bardzo podobnie jak w linku

Please login or register to see this link.

ja ostatnio wymieniałem

a takie szczotki to gdzie kupic

szukaj na allegro (rozmiar 8x9 - mogą być większe bo łatwo je zmniejszyć) jak akurat miałem w swojej okolicy i kupiłem na miejscu (20zł za 2szt)

Sklepy z artykułami elektrycznymi. Punkty regeneracji rozruszników,alternatorów.

Z tego co pamiętam ja kupiłem jakieś Boscha,lecz były zbyt długie wiec je spiłowałem i pasowały.

no dziekuje koledzy, w razie czego znalazlem na allegro boscha 8x9, ale w razie czego jeszcze poszukam w elektrycznych bo wiadomo lepiej od reki i n ie bede stal z robota, a jak nie to czekanie

ale najpierw sprawdz te szczotki czy to są na pewno one. A jaki masz przebieg w samochodzie???

Czasami wystarczy tam w silniczku przeczyścić.. przedmuchać i znowu będzie działał

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Miałem tak samo jak Ty.. czasem się załączał jak samochód wjechał do jakiejś dziury.. przeczyściłem i działa... już dwa lata

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

przebieg 250 tys ,

no ja jak go ruszylem lekko reka to zaczal chodzic

na taki przebieg to na 90 % będą szczotki

a jak nie szczotki,to czego szukac

witam czy ten silnik wentylatora daloby sie przelozyc do mojej obudowy bo znalazlem u mnie w okolicy po dobrej cenie wentylator ale ma obudowe walnieta, prosze o potwierdzenie

Edited by seba161

Jeśli jest z tej samej vectry to powinno się dać (weź tą obudowe i jedz przymierzyć)

Sprawdz przekaźnik pod kierownicą - brązowy w lewym górnym rogu jest oznaczenie na tabliczce.

witam ponownie,czy brak podswietlenia bedzie mialo cos wspolnego z tym wentylatorem bo zauwazylem ze brakuje podswietlenia,dzis biore sie za wszystko konkretnie sprawdzanie bo wkoncu jest czas :-)

panowie wyciagnalem wentylator,dostalem sie do szczotek,wymiar moze 5 mm