Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Rafał vici

Pęknięty przewód od serwo

Polecane posty

Witam. Dzisiaj niechcący sprawdzając przeciek na pompie vacum odchyliłem przewód idący do serwo. Przewód pękł, ułamał się przy tym małym zaworku i teraz nie wiem jak to naprawić. Czy da się kupić ten zaworek nowy i go założyć, czy wymieniać cały przewód. To co pozostałe po ułamaniu nie da się już połączyć.

Czy to jest ten zaworek?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

up.wie ktoś jak to robić?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

prównując nr katalogowy ze strony inter carsu wynika że zawór z linku który podałeś bedzie pasował.

Pamiętaj tylko żeby go założyć w odpowiednią strone

Edytowano przez Krzysiekk884

Dzięki za pomoc ale sprawa już chwilowo załatwiona. Jeśli chodzi o zaworek bez problemu kupiłem w ASO ale nie jest takie proste zamontować go ponieważ przewód od serwo jest plastikowy i w żaden sposób nie da się wyjąć starego. Pan w ASO powiedział że trzeba kupić 4 elementy: złączkę do pompy vacum(ok 25zł), filtr zwrotny(26zł), złączkę do serwa (ok 30zł), i połączyć to wszystką rurką fi7mm (1m 72zł). Jaki że nie mieli akurat tych części na stanie kupiłem filtr, w innym sklepie zbrojony wężyk, 4 cybanty i poxipol. Wszystko ładnie posklejane i poskładane oczywiście tylko na jakiś czas bo i tak zrobię to na wiosnę na oryginalnych częściach.

U siebie przy wymianie krućca od serwa grzałem tą rurke zapalniczką i wpychałem nowy kruciec. Cieżko szło ale sie udalo

Tez tak próbowałem wczoraj i przewód zaczynał się palić a rozciągnąć się nie chciał. Po włożeniu w gotującą się wodę nawet nie zmiękł.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.