Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Rafał vici

Pęknięty przewód od serwo

Recommended Posts

Witam. Dzisiaj niechcący sprawdzając przeciek na pompie vacum odchyliłem przewód idący do serwo. Przewód pękł, ułamał się przy tym małym zaworku i teraz nie wiem jak to naprawić. Czy da się kupić ten zaworek nowy i go założyć, czy wymieniać cały przewód. To co pozostałe po ułamaniu nie da się już połączyć.

Czy to jest ten zaworek?

Please login or register to see this link.

Please login or register to see this image.

up.wie ktoś jak to robić?

Please login or register to see this link.

prównując nr katalogowy ze strony inter carsu wynika że zawór z linku który podałeś bedzie pasował.

Pamiętaj tylko żeby go założyć w odpowiednią strone

Edited by Krzysiekk884

Dzięki za pomoc ale sprawa już chwilowo załatwiona. Jeśli chodzi o zaworek bez problemu kupiłem w ASO ale nie jest takie proste zamontować go ponieważ przewód od serwo jest plastikowy i w żaden sposób nie da się wyjąć starego. Pan w ASO powiedział że trzeba kupić 4 elementy: złączkę do pompy vacum(ok 25zł), filtr zwrotny(26zł), złączkę do serwa (ok 30zł), i połączyć to wszystką rurką fi7mm (1m 72zł). Jaki że nie mieli akurat tych części na stanie kupiłem filtr, w innym sklepie zbrojony wężyk, 4 cybanty i poxipol. Wszystko ładnie posklejane i poskładane oczywiście tylko na jakiś czas bo i tak zrobię to na wiosnę na oryginalnych częściach.

U siebie przy wymianie krućca od serwa grzałem tą rurke zapalniczką i wpychałem nowy kruciec. Cieżko szło ale sie udalo

Tez tak próbowałem wczoraj i przewód zaczynał się palić a rozciągnąć się nie chciał. Po włożeniu w gotującą się wodę nawet nie zmiękł.