Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
bpawelek

Inny czujnik polozenia walka rozrzadu do vb xev

Polecane posty

Witam w mojej vb z 99 roku z silnikiem x20xev pad czujnik polozenia walka rozrzadu. Czy ktos jest w stanie polecic jakis sklep z wawy(bo potrzebuje szybko) lub jakis inny wiarygodny sklep z szybka wysylka? Bede wdzieczny.

W większości sklepów motoryzacyjnych dostaniesz go od ręki z tego co słyszałem to zalecają wymieniać go na oryginał bo podobnież zamienniki szybko padają. Ja u siebie wymieniłem na zamiennik i pytałem chyba w 3 sklepach i we wszystkich mieli go od ręki jakiś rok temu i na razie chodzi dobrze a zapłaciłem chyba 60 zł.

Jestem wdzieczny za twoja odpowiedz ale nie wnosi ona kompletnie niczego do tematu. Pytania byly zupelnie inne.

Polecany sklep w wawie lub okolicy lub polecany z wysylka.

Inter cars (kilka siedzib w warszawie i okolicy) mają części od reki i na pewno oryginalny czujnik tam dostaniesz.

Edytowano przez mateusz1155

zadzwoń do KTD na Młodzieńczą - jak czegoś nie maja to zazwyczaj sprowadzają jeszcze w ciagu tego samego dnia

Zubek, wielkie dzieki o nich zapomnialem.

Intercars nie ma na miejscu. Czas oczekiwania 2-3 tyg. Wybacz ale mam odczucia ze nabijasz po prostu. Prosilem o polecane punkty gdzie mozna kupic. Kupowales w ic?

Kupowałem części w ic i z tego co wiem to większość części mają od reki bo warsztat w którym pracowałem w wakacje zawsze tam kupuje części po za tym kupowałem do mojej VC (całe sprzęgło oraz zawieszenie przód) i mieli od ręki części co prawda mają części dosyć drogo ale jak jesteś stałym klientem to masz kosmiczne zniżki.

Edytowano przez mateusz1155

Mam pelne znizki w ic ale tej czesci nie ma. Pytanie bylo konretne o konkretna czesc.

O ktd zapomnialem. Raz jeszcze dzieki. Czujnik vdo z wtyczka za 233 pln zamowiony i jest na miejscu.

jakie znaczenie ma ksztalt wtyczki? Nie wiem jak sprawdzic swoja. A zalezy mi na czasie.

Kupilem czujnik o numerach innych niz w opisie. Ori siemens i dobrali mi go do auta. Wybralem ten z wtyczka

Czy bedzie pasowal i czemu sie rozni? Z gory dzieki nry to:

na opakowaniu:

9012039

5wk9055

na czujniku:

5wk90552

24 445 139

2909b

Jeszcze raz dziekuje.

Edytowano przez bpawelek

wtyczka jest pod ta czarna listwa na pokrywie zaworow wystarczy ja odkrecic (listwe) odpiac wtyczke i zobaczysz jaka masz na czujniku, a z drugiej strony jaka wtyczka jest to lecisz sobie pare centymeetrow po kablu i docierasz do miejsca gdzie jest wpieta, sa albo owalne albo prostokatne

Dziekuje za odpowiedz.

zmylila mnie jedna rzecz w opisie na forum.

Mam czujnik o oznaczeniu gm:9012039

Na forum jest opisany jako

5wk90553

a to co ja kupilem ma takie samo oznaczenie gm ale nr siemens 5wk90552. To mnie najbardziej zaniepokoilo.

mysle ze numer nie ma tu wiele do gadnia, jak czujnik jest do Twojego typu silnika to bedzie pasowal w miejscu gdzie sie go wklada, wtyczka moze sie jedynie roznic

skad wiesz ze to czujnik?

Pytam bo po błędzie też tak wierzyłem, ale po odpięciu wtyczki i poruszeniu przewodem, jak ręką odjął problem znikł.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.