Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

kazik11

Wymiana sterownika ABS

Polecane posty

Witam. Być może temat już był ale nie znalazłem konkretnie dotyczącego mojego przypadku dlatego piszę i mam nadzieję że pomożecie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> O tuż, padł mi sterownik ABS - bosch DT silnik x20 xev wymieniłem go na - bosch EC. Licznik i ABS zaczął działać a TC (rozłączany) nie. Najgorszy problem teraz w tym że dodaje sam gazu. Po odłączeniu krokowca obroty spadają i gaśnie, opel scanner - brak błędów. Myślicie że wystarczy kodowanie sterownika czy razem to i tak nie będzie działać? Robił w ogóle ktoś takie kombinacje? Może ktoś posiada OP-Com z okolicy Gdańska żeby sprawdzić czy się da zaadoptować? Z góry dziękuję za cenne wskazówki

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Post powinien być w poradach VB. Nie wiem ale może kupiłeś sterownik pompę bez TC.

Sterownik trzeba przeprogramować. Było o tym na forum. Op-comem da się zrobić ale nie zawsze (tak jak u mnie)

dzięki za tak szybka odpowiedz . a czy ktoś próbował w ten sposób podmienić sterownik . i serownik jest z tc ale z astry ll

Pewnie że próbował. JarekS, Gawlak i kilku innych. Ja też próbowałem ale mam założone z z22se i jakimś cudem nie da się przeprogramować. Z astry też nie wiem czy się da. Z tego co mogę wywnioskować to można zmieniać między silnikami x20xev, x25xe i c20sej bo takie są w liście programowania

a co z tym op-com ma ktoś z Gdańska . i jeszcze jedno jak podpinam opel scanner i wchodzę w zakładkę abs to obroty rasna 4,5 tys czy to normalne

a co z tym op-com ma ktoś z Gdańska . i jeszcze jedno jak podpinam opel scanner i wchodzę w zakładkę abs to obroty rasna 4,5 tys czy to normalne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.