Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Kmil

VB X20XEV (climatronic) - Nawiew działa jak chce i kiedy chce

Polecane posty

Witam kolegów , mam do was nietypowe zapytanie otóż ostatnio miałem problem z nawiewami (chodził tylko na 9 biegu) tak więc wymieniłem rezystory przy pedale gazu i zaczęło działać wszystko poprawnie jednak po pewnym czasie zauważyłem,, że gdy załączam nawiew to nie chce się on uruchomić tzn jednego dnia wsiadam w auto odpalam wciskam "ECO" i naweiw chodzi przejezdze jakiś czas wyjde z auta wracam odpalam i nawiew nie chce się załączyć więc zostawiam go włączonego odjeźdzam i nawiew sam załącza sie po pewnym czasie (raz trwa to chwile , a raz muszę przejezdzic spory kawałek) nie powiem bo jest to uciązliwe tym bardziej teraz w takie pogody gdy chłodno szyby nonstop parują i nie wiem jak tą sprawe rozwiązać licze na waszą pomoc i jakies sugestywne porady, dzięki i pozdrawiam

Nie prościej poszukać?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Tak jak pisałem, z tym sobie poradziłem rezystory zostały wymienione, problem jest tego typu,że nawiew na żadnym biegu się nie załącza (nie zawsze bo nieraz odpale auto i jest wszystko ok) a tak to podczas jazdy raz na jakis czas nie chodzi i sam sie załącza

A posprawdzałeś wtyczki i przewody tak jak tam jest napisane? Może szczotki w silniku się kończą

Wtyczki podociskane, akumulator odłaczyłem, zrobiłem reset tak jak koledzy napisali przycisk OFF oraz AUTO trzymałem razem az do momentu gdy nie usłyszałem tak jakby uruchomienia przekaźnika coś w tym stylu, zobaczymy teraz bo np jak teraz szedłem do samochodu nawiew się załączył, zobaczymy za jakiś czas , szczotki muszę zerknąć niestety jest za ciemno już nie chce rozbierać bo pogubię połowe rzeczy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.