Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Kmil

VB X20XEV (climatronic) - Nawiew działa jak chce i kiedy chce

Recommended Posts

Witam kolegów , mam do was nietypowe zapytanie otóż ostatnio miałem problem z nawiewami (chodził tylko na 9 biegu) tak więc wymieniłem rezystory przy pedale gazu i zaczęło działać wszystko poprawnie jednak po pewnym czasie zauważyłem,, że gdy załączam nawiew to nie chce się on uruchomić tzn jednego dnia wsiadam w auto odpalam wciskam "ECO" i naweiw chodzi przejezdze jakiś czas wyjde z auta wracam odpalam i nawiew nie chce się załączyć więc zostawiam go włączonego odjeźdzam i nawiew sam załącza sie po pewnym czasie (raz trwa to chwile , a raz muszę przejezdzic spory kawałek) nie powiem bo jest to uciązliwe tym bardziej teraz w takie pogody gdy chłodno szyby nonstop parują i nie wiem jak tą sprawe rozwiązać licze na waszą pomoc i jakies sugestywne porady, dzięki i pozdrawiam

Nie prościej poszukać?

Please login or register to see this link.

Tak jak pisałem, z tym sobie poradziłem rezystory zostały wymienione, problem jest tego typu,że nawiew na żadnym biegu się nie załącza (nie zawsze bo nieraz odpale auto i jest wszystko ok) a tak to podczas jazdy raz na jakis czas nie chodzi i sam sie załącza

A posprawdzałeś wtyczki i przewody tak jak tam jest napisane? Może szczotki w silniku się kończą

Wtyczki podociskane, akumulator odłaczyłem, zrobiłem reset tak jak koledzy napisali przycisk OFF oraz AUTO trzymałem razem az do momentu gdy nie usłyszałem tak jakby uruchomienia przekaźnika coś w tym stylu, zobaczymy teraz bo np jak teraz szedłem do samochodu nawiew się załączył, zobaczymy za jakiś czas , szczotki muszę zerknąć niestety jest za ciemno już nie chce rozbierać bo pogubię połowe rzeczy