Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Michaelxdd

Szyba zjada uszczelkę

Polecane posty

Witam. Niestety nie znalazłem w tym dziale, podobnego tematu, a jeżeli go przegapiłem to z góry przepraszam. Mam problem z szybą, a mianowicie, szyba zjada mi uszczelkę. Dzieje się tak od połowy szyby. Nie zjada jej tylko gdy przyciskam szybę łokciem, ale ileż można? Zauważyłem również, że wchodzi mi trochę wody do środka np. po umyciu auta. Krople pojawiają się od początku szyby tak przy lusterkach. Proszę o pomoc

Krótko szyba do wyjęcia i ponownego wklejenia i to wszystko. Po wklejeniu co najmniej 2-3 godziny stania a nie odbierania i jechania do domu bo auto pracuje i szyba też.

A orientujesz się kolego ile to może kosztować?

w zakładzie zajmującymi się szybami to flaszka albo 25-30 zł

a jak Ci szyba zjada uszczelkę to jest po prostu głodna

A możesz jeszcze napisać o którą szybę chodzi bo jeżeli o przednią jak koledzy chyba tak zrozumieli ( w tym przypadku wycięcie i wklejenie na nowo, koszt ok. 100zł) ja zrozumiałem boczna kierowcy, a wtedy trzeba ją zdjąć tapicerkę i "doregulować" prowadnicę

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Edytowano przez Bolek

a co to znaczy zjada szybę?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Przednia szyba ze strony kierowcy. Z początku myślałem, że to nic, ale jak się jedzie ponad 80km/h to taki hałas w środku samochodu, że masakra jakaś -.-

czyli jednak nie przednia szyba a boczna kierowcy. Jeśli dobrze rozumiem to masz problem przy podnoszeniu szyby.

W takim przypadku musisz zdjąć boczek z drzwi i wyregulować krzyżaka. Na wysokości zamka zobaczysz śrubę torx poruszającą się w owalnym otworze. Musisz ją odkręcić, dopchnąć szybą do prowadnicy i przykręcić z powrotem. Powinno być OK

U mnie było tak że jeden z nitów puścił i szyba od połowy podnoszenia krzywo szła i nachodziła na uszczelkę, więc sprawdź i to - ja zamiast nitów dałem krótkie śruby z nakrędkami i było po kłopocie.

Tylko jest taka kwestia, że ja w ogóle nie mam rąk do takich rzeczy, a gdybym się do tego zabrał to jeszcze bym bardziej popsuł i narobiłbym większej szkody, a pytałem się kiedyś w serwisie i pewna osoba do nich przyjechała właśnie tak samo z Viki, ale jemu w ogóle szyba skręcała jak głupia i podobno tam do robienia był mechanizm, który kosztuje ponad 1 tys zł więc stwierdziłem, że odpuszczę, ale teraz mam tego serdecznie dość.

Mechanizm za 1 tys????

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_leze.gif" alt=":leze:">

Serio mówię : P

Jak to usłyszałem to złapałem się za głowę. Są w ogóle takie rzeczy w drzwiach nie licząc dobrych głośników?

podjedź na spota swojego oddziału i pewnie ktoś za piwo lub w najgorszym wypadku za 4pak Ci to wyreguluje i będziesz miał cacy

No właśnie będę musiał tak zrobić. Dzięki wielkie za pomoc i będę informował co to było, gdyby komuś innemu coś podobnego się przytrafiło

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.