Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
semako

Drgania na kierownicy

Recommended Posts

Witam jestem od miesiąca posiadaczem VC i mam taki problem . Zauwazylem od niedawna ze podczas jazdy przy predkosci 120k/h i wiecej zaczyna mi drgac kierownica prosze o pomoc mam silnik 19CDTI 150 koni pozdrawiam

jak wyważysz koła to przestanie drgać

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

1.zle zalozone kola a dokladniej opony.na kazdej oponie jest napisane w ktora strone ma sie obracac podczas jazdy.(moze to tez byc przyczyna)

2.zbieznosc

3.cisnienie w oponach

4.zluzycie sie:lozyska amortyzatora,koncowki drazka kierowniczego,tulejek badz sworznia wahacza

Edited by S9MATEO

Standardowe objawy przy niewyważonych kołach.

Też bym obstawiał niewyważone koła albo złe ciśnienie w oponach.

Odświeżam wątek !

Mam takie same objawy jak kolega co ww problem, mam nówki opony, we wszystkich ciśnienie idealnie to samo, wyważone idealnie bo dopiero co zakładałem opony. Szarpaki powiedzą mi wszystko ? A może macie jakieś propozycje ? Wiecie chodzi o koszty żeby były możliwe jak najmniejsze

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

no właśnie jak dopiero zakładałeś nowe opony to na pewno nie są wyważone idealnie, opona musi się ułożyć, pojeździj trochę i jeszcze raz przeważ koła

Please login or register to see this quote.

ile km zrobiłeś od wyważenia, po 1 tys km max, tak jak pisze kolega zbigos należy je drugi raz wyważyć, kolejna rzecz to jakie masz felgi, czy zmieniłeś tylko opony a na całej reszcie już jeździłeś wcześniej?

Faktycznie nie za dużo ja wiem maks jakieś 250 km. Na 2 oponach miałem guza, dlatego dokupiłem 2 nówki i dałem je na przód, a na tył 2 pozostałe dobre. A i mam alufelgi.