Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

mejo

Programowanie kluczyka

Polecane posty

Witam

Mam pewien problem. Zanim usuniecie ten mój temat

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> to wiem jak to się robi. Wyczytałem sobie jak to robić tylko problem jest gdzie indziej, otóz o tym, że się programuje ddczytałem już po fakcie wymiany baterii... i teraz: mam zamknięte auto oraz niesprawne zamki (w bagażniku i a drzwiach...) Da rady jakoś zaprogramować ten kluczyk w ASO bez obecności mojego auta? Jeśli tak to co mam do nich zabrać oprucz kluczyka... dodam że zapasowego brak

I powiedzcie mi jeszcze jedną ciekawostke... Otworzyłem drutem rygle w drzwiach i nic... auto się nie otworzyło... tak samo naciskalem drutem w panelu w drzwiach od bagażnika i centralki... także echo... Jak to jest możliwe? on się sam rygluje po rozprogramowaniu kluczyka o.O czy co... ??

1. bez auta się nie da zaprogramować kluczyka

2. auto rygluje zamki przy dwukrotnym naciśnięciu zamknij na pilocie lub przez alarm !

Po pierwsze masz problem z pilotem do centralnego a nie z kluczykiem. Włóż kluczyk w stacyjkę, przekręć i po pykaj trochę przyciskami na nim. Powinien się zsynchronizować, jeśli nie da rady to należy odczytać błędy lub sprawdzić go na testerze częstotliwości czy po naciśnięciu nadaje sygnał

edit

doczytałem, że nie możesz się dostać do auta. więc moje rady nie pomocne

Edytowano przez betonixx

Zostało ci chyba jedyne wyjście i wybić szybę

albo jak masz na korbę tylną machać żeby ją otworzyć a jak elektryczną to pozamiatane i z motkiem dostaniesz się tylko do środka

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

No i stało się... Boczna od pasażera poszła w drobny mak... I kluczyki działają

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Tak na marginesie to były to moje najdroższe baterie

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> kosztowały mnie 200zł...

Kurcze interesuje mnie jedno.. Za co serwis bierze pieniądze przy takim programowaniu? za wsadzenie kluczyka do stacyjki i naciśnięcie jakiegoś przyciku w kluczyku.. ehhh

Programowanie kluczyka nowego a synchronizacja nadajnika centralnego zamka to dwie różne sprawy !

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.