Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

mejo

Programowanie kluczyka

Recommended Posts

Witam

Mam pewien problem. Zanim usuniecie ten mój temat

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> to wiem jak to się robi. Wyczytałem sobie jak to robić tylko problem jest gdzie indziej, otóz o tym, że się programuje ddczytałem już po fakcie wymiany baterii... i teraz: mam zamknięte auto oraz niesprawne zamki (w bagażniku i a drzwiach...) Da rady jakoś zaprogramować ten kluczyk w ASO bez obecności mojego auta? Jeśli tak to co mam do nich zabrać oprucz kluczyka... dodam że zapasowego brak

I powiedzcie mi jeszcze jedną ciekawostke... Otworzyłem drutem rygle w drzwiach i nic... auto się nie otworzyło... tak samo naciskalem drutem w panelu w drzwiach od bagażnika i centralki... także echo... Jak to jest możliwe? on się sam rygluje po rozprogramowaniu kluczyka o.O czy co... ??

1. bez auta się nie da zaprogramować kluczyka

2. auto rygluje zamki przy dwukrotnym naciśnięciu zamknij na pilocie lub przez alarm !

Po pierwsze masz problem z pilotem do centralnego a nie z kluczykiem. Włóż kluczyk w stacyjkę, przekręć i po pykaj trochę przyciskami na nim. Powinien się zsynchronizować, jeśli nie da rady to należy odczytać błędy lub sprawdzić go na testerze częstotliwości czy po naciśnięciu nadaje sygnał

edit

doczytałem, że nie możesz się dostać do auta. więc moje rady nie pomocne

Edited by betonixx

Zostało ci chyba jedyne wyjście i wybić szybę

albo jak masz na korbę tylną machać żeby ją otworzyć a jak elektryczną to pozamiatane i z motkiem dostaniesz się tylko do środka

Please login or register to see this quote.

No i stało się... Boczna od pasażera poszła w drobny mak... I kluczyki działają

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Tak na marginesie to były to moje najdroższe baterie

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> kosztowały mnie 200zł...

Kurcze interesuje mnie jedno.. Za co serwis bierze pieniądze przy takim programowaniu? za wsadzenie kluczyka do stacyjki i naciśnięcie jakiegoś przyciku w kluczyku.. ehhh

Programowanie kluczyka nowego a synchronizacja nadajnika centralnego zamka to dwie różne sprawy !