Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
szspox

maly glosniczek?

Polecane posty

witam kupilem niedawno opla signum 04' nad glowa w rogo okolice szyby przedniej mam maly glosniczek nie wiem od czego jest

Może mikrofon od zestawu głośnomówiącego. Masz jakiś uchwyt pod telefon obok konsoli?

Edytowano przez FOTON

Jak możesz to daj zdjęcie tego czegoś. Obstawiam że może ktoś uchwyt zdemontował a mikrofon został, albo się przymierzał do montażu zestawu ale nie dał rady zamontować

spoko to jutro wrzuce jak bys dal rade to luknij

Spróbuję może wiem co to

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_haha.gif" alt=":haha:">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

jednak dzisiaj sa:)

Wiesz co chyba miałem rację z tym zestawem głośnomówiącym.

Na moje oko to jest mikrofon do zestawu głośnomówiącego do telefonu.

Na drugim zdjęciu wygląda jakbyś miał otworki po prawej stronie konsoli np. gdzie był zamontowany taki lub podobny uchwyt:

ten jest poglądowy bo pod zestaw głośnomówiący ma styki, wsuwasz w uchwyt telefon i poprzez styki nasz tel połaczony pod instalację radia. Słychać rozmówcę w głośnikach, a Ty mówisz do tego mikrofonu właśnie co masz przy słupku.

Może coś było nie tak i ktoś zdemontował ten uchwyt, albo radio zmienił i wtyki nie pasowały itp.

Ja sobie rozwiązałem głośnomówiący inaczej

mam takie coś podobne tylko firmy Hama

Szufladka na przyssawki do szyby, w szufladkę wsuwasz zestaw tak, żeby solar był do szyby. Możesz odbierać i odrzucac połaczenia, oraz ściszać i zgłaśniać, ale są minusy.

Nie ścisza głośników w aucie i musisz sam przykręcić na czas rozmowy. A ładowałem to jeden raz na poczatku jak kupiłem ze 3 lata temu. Raz na 2-3 tygodnie wkładam tylko za szybę, aby się podładował akumulator i do tej pory mi to nigdy nie padło. jak jadę gdzieś dalej to uruchamiam ten zestaw.

telefon musisz skonfigurować tj bt właczyć, podać pin, znaleźć urządzenie itd. A zestaw właczasz przycisk i trzymasz chwilkę - uruchomi się to tel sam już wykrywa za drugim razem że jest zestaw i przekierowuje głośność z tel do zestawu (ma wbudowany mały głośnik).

Ten pin podajesz tylko przy nawiązywaniu połaczenia BT pierwszy raz później w tel BT tylko właczasz, na tym zestawiku naciskasz włącznik (uruchamia się i dioda sygnalizuje), tel sam wykrywa że zestaw jest i się sam z nim łączy (wyskakuje ikona na tel że zestaw słuchawkowy) i to wszystko.

Co ciekwe ustrojstwo ma zasięg do 10 m i jak na stacji benzynowej wyjąłem tel z auta i stałem obok to nie słyszałem kto dzwoni, bo odzywał się w aucie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Oczywiście zależy ile jeździsz i jakie środki chcesz i możesz przeznaczyć na takie urządzenie (czy bedziesz szukał reszty części pod ten zestaw, czy chcesz to wymontować i zrobić prostszy, tańszy i w pewien sposób wygodniejszy wariant).

Edytowano przez FOTON

na 1 fotce jest na 100% mikrofon od zestawu głośnomówiacego

drugą część pewnie ktos zdemontował bo moze była niekompatybilna z telefonami które obecnie sa na rynku

A masz takie ustrojstwo tylko na lewym słupku czy na prawym tez?? Albo to dokładany mikrofon albo jeśli są dwa to czujniki alarmu. Zdejmij maskownicę słupka i sprawdź co jest na końcu kabla, gdzie i do czego jest poprowadzony, jeśli minijack to mikrofon.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.