Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

gawronski88

szarpanie i opcieranie przy ruszaniu

Polecane posty

Cześć pisałem w cześniej w temacie problemy z pompa ale to nie ona bo działa poprawnie. Mam problem taki że jak się rospedzam już na 2 biegu od 1,8 do 2,5 obrotów to szarpie i jest jakby opcieranie,szuranie robie sie tak samo na 3 biegu. Na 4biegu juz prawie tego nie słychac ale czasami sie zdaza. Na 5 i na 6 biegu nigdy tego nie słyszałem ani mi nie szarpało. Dodam tez ze czasem przy wcisnieciu sprzegła jest podobny odgłos tak jak przy przyspieszaniu. Ale co jest najdziwniejsze nie dzieje sie to zawsze. Wymieniłem juz egr i przeczysciłem przewody. No i nie wiem co już dalej robić Prosił bym o jakaś podpowiedz.

Po pierwsze kolego pisz zgodnie z ortografią bo czytać się nie da. Po drugie nie zakładaj dwa razy tego samego tematu bo poleci ostrzeżenie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Jaki silnik jaki rocznik i czy przedlift czy polift no i czy manual czy automat choć ja bym obstawiał po twoich opisach że to dwumas-sprzęgło-skrzynia i w tych rejonach trzeba szukać przyczyny problemów. Pozdrawiam

a według mnie turbina, skoro dźwięki są słyszalne w tym zakresie obrotów, no ale znowu padającej turbiny to tylko głuchy nie usłyszy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.