Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
gawronski88

problemy z turbina chyba

Polecane posty

mam problemy z oplem vectra c disel 2005 1,9 cdti 120km. Od pewnego czasu auto szarpie mi i jest jak by zgrzychot przy przezucaniu biegów a na dodatek od 1500 do 2500 tys. obrotów auto szarpie i tak jak by cos szrowało. Byłem u mechanika bo pierw mi siadł mi arg wymieniłem na nowy miało pomuc,po jednym dniu wsiadam do auto i od nowa to samo szarpanie i zgrzychot. Pojechałem znowu do mechanika i stwierdził ze to jakaś kostka do regulacji cisnienia bo niby było za duze, ledwo wyjechałem i znowu to samo czy ktos mi może pomuc?

najlepiej to podłącz auto pod kompa coś więcej powiemy

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

dodam do tego że wyłancza mi tempomat nie zawsze ale wyłancza. pozatym przy rospedzaniu jest szarpanie i zgrzychot jak by szuranie

co do tempomatu to, mógł paść czujnik, albo na stykach nie łączy, też mi rozłącza, a teraz jak jest zimno śmiga elegancko

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Nagraj ten dźwięk i wrzuć na forum. Posłuchamy "powróżymy"

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_mysli.gif" alt=":mysli:">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Po pierwsze zmień mechanika bo ten to jakiś eksperymentator a nie fachowiec po drugie jaka to skrzynia manual czy automat i który rok auta polift czy przedlift. Ja bym bardziej obstawał za tym że to wina szkrzyni biegów niż turbiny. Pozdrawiam

To może dwu mas masz do wymiany ze sprzęgłem

Mysle ze Unicorn moze miec racje - ze to dwumas jest w stanie agonalnym. Ew. jest tez duze prawdopodobienstwo ze skrzynia moze tez dogorywac bo pewnie jest M32...

a nie masz problemow z ruszaniem na 1biegu .. ?

co do ruszania na 1 biegu nie jest zle ale szybki start jest troche cieżki. Dzisiaj jechałem kawełek bo chciałem sprawdzic tak dokładnie jak to wyglada. i sprawa się ma tak że jak wbiję na 2 i do 1,8obrotuw jest ok ale od tych obrotów jak przycisnę troche to do 2,5 szarpie i coś tak jak by się ociera i to samo powtarza sie na 3, na 4 jest lekko odczówalne od 2 tys. obrotów ale już nie tak szarpie tylko lekko się ociera, a na 5 i 6 jest to nie odczówalne.

Twoj opis wskazuje na problem z dwumasem/sprzeglem/skrzynia - ale niech Ci to potwiedzi jakis mechanik bo w my tylko mozemy sie domyslac wg podanych objawow.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.