Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Mateluta

Vectra B maj 1999 1 właściciel - kupić?

Polecane posty

Witam,

zamierzam kupić autko do sporadycznego jezdżenia. Chodzi o Vectre B sedan maj 1999, przebieg 150 tys km, za 5 tys zł. Pierwszy właściciel, pewny (dalsza rodzina), super zadbany. Pytanie - warto brać? Silnik 1.6 benzyna... Co o tym sądzicie? Wasza opinia ma dla mnie PIERWSZORZĘDNĄ WAGĘ - czekam na Wasze spostrzeżenia... Pozdrawiam

Cena bardzo niska, jeśli samochód znasz i nie ma nic do ukrycia to w czym problem??? Jak blacha bo śmiem się domyślać iz nie jest rewelacja skoro auto od początku śmiga po PL. Silnik co prawda słabiutki, ale jeśli to ma byc auto do dojazdu do pracy, początkującego kierowcy, kobiety lub jako drugie w rodzinie to wystarczy

Auto kupione w polskim salonie, jeżdżone przez spokojną rodzinę... Ile jeszcze takim można pojeździć? Np. do 250 tys wytrzyma? I czy orientujecie się czy spalanie nie jest zbyt duże?

jak zadbany to bym brał ale poka zdjęcia jakieś

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

X16XEL w trasie pali 6-7l w mieście 8-10. Mi LPG zjadała do 10l z jazdą w mieście. zimą brała troszkę więcej. 150tys km to jest nic. Zrobisz to co trzeba na początek (świece, olej, rozrząd) i śmigasz dalej! Te silniki spokojnie robia 400tys przy normalnym uzytkowaniu, nawet nie zdajesz sobie sprawy ile Vectr w PL z tym silnikiem ma na liczniku nastukane 200tys a już dawno mają zrobione jeszcze raz tyle

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Kurde - to chyba super wiadomość dla mnie! A neich to, chyba wezmę te auto... Grzechem chyba byłoby nie wziąc...

aaa i ten silnik lubie brać olej - 0.7 na 1000km jest normą nawet. Ale ja bym spróbował zalać go Motulem 6100 i może będzie lepiej. Dopytaj tych właścicieli czy nie mieli problemu z braniem oleju. Ale tak jak mówie ten silnik tak ma

0.7L to one na dzień dobry brały, ja myślę, że realnie to około litra

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

bez przesady były miesiące że wlewałem 0.2l na 1000km. Zazwyczaj to były spokojniejsze miesiące względem mojego stylu jazdy

Noja co prawda młody, ale lubie jezdzic jak emeryt - dla mnie liczy się ekonomiczna jazda... No nic, skoro mówicie, że 150 tys km to niedużo... To chyba nim pojeżdżę... No chyba że rdza zeżre... Muszę zrobić przed kupnem dokładne oględziny...

jak wygląda zawieszenie tył?? jak tuleje pływające wywalone to czeka cię niezły wydatek porównywalny do ceny rozrządu bez montażu - ale to zawieszenie zregenerowane wytrzymuje lata z dobrej jakości materiałów typu LEMFORDER TRW. zawieszenie przód to banalne proste jednowahaczowe - tanie

tak silniki benzynowe 1.6 16V lubią olej

ruda - zwróć uwage na zakończenie progu przy tylnych nadkolach - tam się wszystko zaczyna

silnik - pracuje równo na jałowych obrotach? - nie ma "klukotania" , i czy równo wchodzi na obroty - ale przy bardzo powolnym dodawaniu gazu

więc powodzenia w zakupie -a i fakt.. foto jakiś link by się przydały - obawiam się ze boisz się że ktoś Ci to autko podkupi

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez ZOHAN

Nie mam po prostu zdjęć... Dostalem cynka z konkretnymi informacjami z pewnego zrodla... Auta tak naprawde jeszcze nie oglądałem... Dzięki ZOHAN za wskazówki, na pewno się do nich zastosuję...

Nie mam po prostu zdjęć... Dostalem cynka z konkretnymi informacjami z pewnego zrodla... Auta tak naprawde jeszcze nie oglądałem... Dzięki ZOHAN za wskazówki, na pewno się do nich zastosuję...

a skąd wiecie , ze jest to silnik 16 zaworowy, może to 8 zaworowy

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ?

autor tematu tego nie napisał.

bo 1999r ???

a może po swapie

bo my wiemy co to jest VB - polecam świeży temat

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.