Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

jedrus88

opel vectra C 2.0 T proszę o opinie

Recommended Posts

witam,

Zakochałem się w tym aucie i od dłuższego czasu poszukuję vectry C i myslałem o 2.0T znalazlem cos takiego

Please login or register to see this link.

Chciałbym was prościć o opinie na temat tego ogłoszenia czy już coś wydaje się podejrzane np cena?

141 000 km i 2003r ?? niemożliwe...

Please login or register to see this quote.

Dlaczego nie?

Fotki wnętrza marne, ale po nich można wnioskować, że przebieg raczej realny.

Auto zdecydowanie do obejrzenia na żywo. Generalnie golas poza półskórą i climatroniciem...

Witaj

Obejrzeć zawsze można, tak jak kolega wyżej pisał golas. Nie wiem ile chcesz na auto przeznaczyć zerknij

Please login or register to see this link.

pozdrawiam

ale ceny VC poleciały na łeb na szyje

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ja bym brał 2 po stargowaniu trochę ceny

Bierz tego pierwszego za mniejsze pieniądze doprowadzisz go do lepszego stanu niż ta z drugiego linka. 30tyś za 2005r dla mnie zbyt dużo, tak jak kolega napisał, ceny poszły w dół.

mimo wszystko wolałbym tą pierwszą, ta druga ma agrotuning na lampach to już daje do myślenia:)

Robert- ten agrotuning pewnie można zdjąć, a auto od kolegi Levego więc pewnie auto. Cena dobra moim zdaniem jak na rok i wyposażenie. Ale większość osób woli kupić taniego ulepa (nie twierdze że ten z 1 linku nim jest - bo go nie widziałem, ale zwykle cena jest adekwatna do stanu).

Chociaż z drugiej strony Robert ma racje. Lepiej dobrze poszukać tańszego auta z gorszym wyposażeniem i wsadzić do niego wszystko za mniejsze pieniądze. Pogadaj z Levym, może ma jakiegoś golasa

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Lepiej auto kupić z lepszym wyposażeniem, nie każdy potrafi coś sam zrobić i potem dokładać i się bawić, do wszystkiego potrzeba czasu, umiejętności i miejsca, jak się tego niema to potem się płaci za wszystko wcale nie małe pieniądze a niektóre części też do tanich nie należą, a po zakupie jak to często bywa w życiu zawsze jest coś pilniejsze niż mody do auta. Ja wolę kupić coś bardziej wyposażonego, pewnego i mieć spokój niż wkładać kase w skarbonkę na kółkach.

Cholipka właśnie budżet mam okrojony chciałem na auto przeznaczyć 20k i jeszcze na dobry gaz ok 3,5k licze. Zaciekawił mnie ten bo ogólnie to za dużo tych 2.0T to nie ma.

Ja bym jechał obejrzeć tą pierwszą albo kontakt z Levym i na pewno w takim budżecie coś znajdzie. Przebieg może i realny ja też niby mam taki (143tyś) w chwili zakupu 131000

To nic zostaje znaleźć jakiegoś ogarniętego mechanika i z nim jechać aby luknął tu i tam, turbo sprawdził itd żeby wtopy nie było. RAfał vivi jak Ci się turbo w gazie sprawdza i ile tak realnie w mieście spali?

co kasy na auto .. 20tyś na zadbane 2.0 Turbo to malo (nie mówie że to z pierwszego linka jest złe )

trzeba pojechac i obejrzeć bo tak ze zdjęć to za dużo nie widać a to że golas eh... olac w tyma aucie liczy się serducho .

Miasto miastu nie równe. Jak ja jeżdżę to max13-14L ale to już przy bardzo dużych korkach. Najczęściej w mieście wychodzi mi 12-12,5L.

Turbo spisuje się idealnie.

Travis jak za ten rocznik i benzynę cena jest ok. A czy kupi za 20 czy 25 to i tak się okaże że na początku te pare złoty trzeba będzie zainwestować w części.

Edited by Rafał vici

Jest tyle samo pozytywnych opinie co i negatywnych opinie dlatego byłem ciekaw a coraz bardziej skłaniam się ku zagazowanu. Turbo i jazda za cene gazu to wymarzone połączenie:)

sama jednostka jest super trzeba trafić na zadbany egzemplarz który nie byl bity kombinowany z 3 i nie było korekty przebiegu

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Czyli trzeba odwiedzic aso bo sam mechanik na miejscu nic mi nie powie. Spróbuje jeszcze dodzwonić sie do niego wypytac o vin.

A ja powiem tyle potencjalnym zainteresowanym kupnem VC od 1.6 do 3.2

Jakbym miał kupić teraz VC, to musiałaby być na kołpakach, z tidem, welurem i korbką z tyłu,

Obowiązkowo musiałaby mieć:

kolor jaki mi się podoba, climatronic, kierownicę i pedały do jazdy

Resztę bym wymienił sam, za 10tyś mozna szaleć.

Travis widział moją VC, mimo, że golasem nie była to za niewielkie pieniądze zrobiłem z niej coś lepszego niż ta z drugiego linku. i wydałem sporo poniżej 10tyś

Jechać obejrzeć tą pierwszą i wtedy marudzić

Jak się ma dostęp do tanich części to można tak robić ale jak nie to bardziej opłaca się kupić doposażone autko. Dodatki trochę kosztują.

Tej szarej juz u mnie nie ma... Pojechala tydzien temu.

Teraz byly dwie 2.0T i nawet nie zdazyly trafic na allegro;)

Co do przebiegow to w benzynach sa mozliwe niski przebiegi bez jakiegos wiekszego problemu tylko trzeba szukac

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

levy sdz a Ty masz coś do polecenia w cenie 20k???

W cenie ok 20.000 mam 2.0T ale kombi z 2004r - niecale 190.000km, bixenon, grzane fotele, kolor ncdc 2013, zimowka na feldze strukturalnej. Jesli jestes zainteresowany to PW a najlepiej telefon.

Edited by Levy_sdz

oferta jest niestety juz nieaktualna

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">. Auto zostało sprzedane.

Levy kurcze mi i żonie widzi się hatchback:) Szukamy dalej...........Może wezme 2.2 147KM z tego co widzę jest ich dużo więcej tylko to juz nie to samo co turbo

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> ale czytałem że na gaz też pasują.

Edited by jedrus88

czyli jednak pierwsza nie była zła:)

za 4.5tys e mozesz już kupić w de wiec pomysl o tym

Ale te 2.0T schodza szybko...