Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
szspox

prawy przod " cykanie"

Recommended Posts

witam mam problem tego typu : podczas otwierania drzwi (tylko jak jest auto zimne) i podczas wlaczania i wylanczania przycisku obiegu zamknietego auta slysze charakterystyczne cykanie w prawym przodzie w okolicach schowka czy mogl by mi ktos poradzic co by to moglo byc? nie wiem czy przepustmnica czy cos

Silniczek od zmiany obiegu, trochę kiepskie dojście żeby go wymienić, ja u siebie odłączyłem bo też cykał jak bomba. Musisz schowek zdemontować.

yhym dzieki wielkie ale wogole wymienialny jest ten silniczek?

Tak, obiło mi się uszy, że w ASO śmiga coś za około 400 zł., ale może się mylę.

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

czy to ten silniczek?

Please login or register to see this link.

Kolego ja tez niedawno wymieniałem ten silniczek kiepsko sie go odkręcało łatwiej juz poszło wkręcenie nowego. też mi w ASO powiedzieli około 550 zł ale znalazłem na allegro i kupiłem za 199 jak dobrze poszukasz to znajdziesz mieli 10 szt. Sklep E-quatro.pl o ile dobrze pamiętam.

czy mogl by mi ktos powiedziec czy ten silniczek bedzie pasowal do sigumjezeli zgadza sie numer katalogowy i jest podobnu nr 006972T ??? ale nie mam koncowki 02B

Edited by szspox

Tu masz za 39+kw

wydaje mi się, żeby odkręcić to potrzebny śrubokręt na sprężynie, może i ja się do tego zabiorę ale to na wiosnę, obecnie jeżdżę cały czas na otwartym.

Z końcówką c ma jedną łopatkę i nie będzie się raczej nadawał

Edited by betonixx

Dla 100% pewności trzeba w TIS sprawdzić bo nie wiem czy były różnice np w wersji z klimatronikiem i i bez. Sądzę że jak też masz te 2 "łopatki" w swoim to powinien być oki.

Panowie ja zwykłym Torxem odkręciłem i skręciłem nie ma z tym kłopotu trochę gimnastyki

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">. Kupiłem nowy za 199 zł bo używany to trzeba byłoby sprawdzić czy te zębatki plastikowe w środku ma całe. Wiadomo cena jest niska to można zaryzykować. Tutaj link który ja kupiłem i pasuje idealnie:

Tak wyglądał moj po zdemontowaniu Vectra C Z18XE

Obawiam się że ten co kolega betonixx podał może nie spasować to będzie do czegoś innego ale oczywiście mogę się mylić, wygląda trochę inaczej.

a ja obruciłem zebatke i jest OK 0 koszt,zle dojscie do 1 torxa fatalne mam fotke rozebranego moge przesłac

uwazam zakup nowego za zbedny bo obrócenie (przestawienie)zebatki to tak jak nowy,zebatka nie pracuje na całym obwodzie

obecnie mi cyka pokretło ciepło -zimno w najchłodzniejszym połozeniu(max w lewo) musze opokombinować ,ale jest zima wiec nie ma problemu ,poczekam do lata bo bedzie pykac z klima

Edited by gebi

Dawaj fotkę na forum.

Edit, jest już w innym temacie

Edited by betonixx