Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

tomekostra

podgrzewane lusterka

Polecane posty

Jak sprawdzić działanie podgrzewanych lusterek, tzn. czy działa czy nie? Z rana kiedy wsiadam mam krople deszczu na nich, z uruchomieniem silnika, włączenia świateł, te lusterka teoretycznie powinny grzać, a te krople powinny wyschnąć, a u mnei tak nie jest. Jak sprawdzić, czy one grzeją czy nie, ewentualnie gdzie szukać przyczyny?

Dodam, że podgrzewanie mam na pewno, bo jeszcze miesiąc temu, kiedy miałem zaparowane szkła, po przejechaniu około 2km tej pary nie było.

Edytowano przez tomekasz05

A włączasz podgrzewanie?

A od kiedy podgrzewane lusterka załączają się przez światła??

Lusterka są podgrzewane wraz z włączeniem podgrzewania tylnej szyby.

O. to już się czegoś dowiedziałem, chociaż wydaje mi się, że nawet jak włączone mialem podgrzewanie szyby to coś słabo te podgrzewanie lusterek działało... Sprawdzę dzisiaj i dam odpowiedź

Mało prawdopodobne aby działało słabo. Albo będzie działać albo nie. Lusterka powinny grzać tak, że są zaparowane to wysuszą się nie szybciej niż po 1-2 min. ale jeśli są krople to trzeba czekać powiedzmy z 15 minut

A sprawdzić banalnie prosto, po prostu pod wieczór jak już chłodniej będzie włączyć podgrzewanie szyby tylnej i lusterek zarazem, po kilku minutach dotknąć takiego lusterka, będzie czuć czy się grzeje czy nie...

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Nie chce zakładać nowego tematu bo nie ma sensu, mam pytanie czy przycisk od sterowania lusterek z vb po lift bedzie działał w przed lifcie ?

Bez przeróbki nie, poliftowy ma inną kostkę.

ale po przeróbce kostki działał by .bo bym zrobiła tak że teraz co mam przed FL rozwalony ucia bym kabel z kostka i przelutował do tego po lifcie i by dzialało ?

Nie bo poliftowy nie ma kabelków, do niego się dopina wtyczkę natomiast w przedliftowym z przełącznika wychodzą kable które spina się dalej do instalacji

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.