Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Witam.Jestem pierwszy raz na forum.Mam vectre c 2007r.Potrzebuję pomocy, zapaliła się kontrolka esp (samochodzik z poślizgiem).Na kompie wyszło że to czujnik kąta skrętu.Czy ktoś wie jak naprawić w miarę rozsądnej cenie -w ASO ma to kosztować ponad 2000pln.Proszę o poradę.

Wymieniałem Cima 10 miesięcy temu. Kupiłem oryginalny GM za 750zł /trzeba go dopasować do typu i wyposażenia/. Mój mechanik wymienił i wszystko śmiga aż miło. Wcześniej wszystko co żółte na desce świeciło. Komp wykazał awarię czujnika kąta skrętu a wyświetlały się na desce amortyzatory /mam IDS+/, poziomowanie reflektorów, zapalała się kierownica i ESP. Radzę kupić CIM od Twojego modelu i poszukać kogoś /naprawdę dobrego speca/ kto to wymieni bo to nie jest takie proste jak by się wydawało. Potrzebny będzie jeszcze czterocyfrowy kod do zaprogramowania nowego CIMA już po samej jego wymianie. Nie wiem skąd mój spec go wziął ale wspominał coś, że dostał go w serwisie po podaniu nr VIN. Zamknąłem się w 1000zł.

Pozdrawiam

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez Sizar

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

pin jakby gość był kumaty i taki pewno jest zaczytał z modułu a tobie bajkę wcisną

Zależy czy kolo ma polift bo jak tak to cima UZ niech lepiej nie szuka w aso bo cena 2000 tak jak pisze i tak pewno jest

przedlifty tylko 750 cim DL

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.