Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
tkastelik

problemy z akumulatorem

Recommended Posts

koledzy mam problem z akumulatorem i szlak mnie juz trafia...kupilem niedawno nowa centre future 64 po stary padl wszystko pieknie cacy az do momentu gdy okazalo sie ze trzeba doladowac...jak dla mnie zonk ;\ oddalem g tam do sklepu oni go tam naladowali potrzymali i trzyma ja zapiolem do vectry cacy kreci gra az milo a po paru dniach zonk radio przygasa podnoisze maske i znowu niedoladowany...juz klemy styki poczyscilem nowe kable od masy i alternatora dalem ponoc ladowanie jest ok...i sam juz nie wiem ki pieron sie dzieje przez to wszystko mam obawy bo zima idzie a u mnie w gorach czasem niezle pizga...(dodam ze tylko radio mam na czuwaniu bo mi w stacyjce padlo i sie wylaczalo na dziurach ale bez jaj tyle pradu to nie ma szans zeby bralo)...poradzcie cos moze ktos pomoze :\\\

Sprawdź jaki jest pobór prądu przy postoju i odłączonych wszystkich drzwiach.

Jest na forum instrukcja jak to zrobić, sam opisywałem to już z 10 razy.

a pamietasz moze tytul tematu..? albo linka gdzies pod reka.. ;]

wystarczy poszukać

Please login or register to see this link.

masz ładnie napisane

przy okazji warto przeczytać i sie dostosować

Please login or register to see this link.

Edited by thomashek

ok thx bog ci to wynagrodzi he ;D jutro sie za to wezme moze uda sie cos wynalesc..teraz ladowanko aku do pelnego stanu...

problem znaleziony panowie radio zrzera prad...nie moze byc podpiete na krotko musi byc pod stacyjka..a u mnie stacyjka cos szwankuje i na nierownosciach wylacza radio ;\ da sie to jakos samemu naprawic czy nowa trzeba kupic ;\

koledzy po moich obserwacjach to pamiec radia jst problemem nie wazne czy odlaczone pod stacyjke czy na krotko...z pamiecia pobor produ wynosi 0.13A a gdy odlacze pamiec to 0.03 A ...co bd przyczyna ze radio tyle pradu polyka wczesniej to sie nie dzialo,radio bd uwalone czy moze macie inne pomysly..? ;\

hmmm a zmierz moze pobor z panelem i bez !!! swego czasu mialem podobny problem w innym aucie z radiem Pioneera zdjecie panelu wystarczalo

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_ok.gif" alt=":ok:">