Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
tomekodra

Zniszczona skorzana kierownica

Polecane posty

Moje pytanie odnosnie kierownicy vectra c 2002 przebieg 114000 .Czy te kierownice sa dosc wytrzymale czy szybko sie zciera skora i plastiki kolo sterowania na niej? Bo przy takim przebiegu raczej nie powinno byc wytartej skory i poschodzonego lakieru z plastikow od sterowania. Co o tym myslicie ?

Najlepiej jak byś dał jakieś fotki tej kiery

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

bo moze to nie skora a plastik.

Skora napewno samochod jest od pewnej osoby brat mi zalatwia i zna ten samochod od dawna reszta jest ok tylko ta kiera to jest od jego znajomych.

w Nr VIN będzie napisane czy skóra czy nie

np. tak: N34 = KIEROWNICA,TRZY SZPRYCHY,SKÓRA,ZESP

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

no skora, ale styrana niesamowicie.

co kierowca mial na dloniach, papier scierny?

Nie no babka miala w ciul pierscionkow i tak to wyglada ale tylko kierownica jest taka reszta ok . No kierownica zajechana no auto pewne ale czy az tak mozna kierownice zajechac?

a jak wygląda drążek zmiany biegów? też sfatygowany?

sam sobie odpowiedziales

pierscionki zjechaly kiere

tak samo niektorzy maja jakis inny PH dloni i kiere wcina

a wystarczy ja od czasu do czasu nivea nasmarowac

ale kto to robi ??

chyba malo kto

teraz albo kiere sobie wymienisz na lepsza albo ta dac do obszycia na nowo

btw widzialem gorzej zjechane kierownice np w mesku w pracy

ale to juz wiek i przebieg zrobil swoje

auta prawie po 20 lat (okulary z 1996 roku)

drazek zmiany biegow nie jest az tak wyjechany ma poprostu slady uzytkowania akurat nie mam zdjecia zeby bylo dobrze widac ta galke .

No ale to dziwne zeby tak malo jezdzic i zajechac tak kierownice .Przy tym przebiegu tak zajechac kierownice to chyba wyczyn nie lada . A ile kosztuje uzywana kierownica ? Orietujecie sie?. Chyba lepiej kupic zywana w super stanie niz ta dac do obszycia nie?

nie wiem czemu sie tak nadal dziwisz

napisales ze miala od groma pierscionkow

to one tak zjechaly kierownice

bez nich kiera by tak nie wygladala

114000 to nie jest malo

to jak nie patrzec dwa trzy lata intensywnego uzywania jak ktos robi 30-40 tysi rocznie

to auto bylo jezdzone niewiele w ciagu roku raptem 11 tysi

ale 10 lat juz ma

ile kosztuje kierownica ??

popatrz na allegro albo zapytaj kogos kto sprzedaje na forum na czesci VC (jest ich kilka)

a obszycie srednio kolo 100-150 zeta

A co sie stało manetce od kierunków? Bo jest przekręcona z tego co widze.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

nie, chyba sama gumka się obsunęła...

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Wydaje mi sie że właśnie gumka jest dobrze - wychodzi z obudowy kierownicy i nie jest poskręcana

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

A w razie czego czy taka kierownica trzy ramienna pasowalaby bez zadnych przerobek zamiast tej czteroramiennej?

Bez problemu podejdzie p&p - kiere musisz kupić oczywiście razem z poduszką jak chcesz 3 ramienną.

Ale zwróć uwage co z tą manetką - porównaj zdjęcia z (twojej) viki z tym zdjęciem z allegro

Edytowano przez Krzysiekk884

i nie rozpędź z kupnem, bo w aukcja dotyczy obszycia kierownicy

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> a z manetką chyba faktycznie coś nie halo jest...

a co d przebiegu to moja poliftowa przy 155tyś miała od "godziny 8 do 12" tylko zjechaną skórę, bo poprzedni właściciel jak i ja kręciliśmy jedną ręką i się wycierała tylko w tym miejscu, ale nie jakoś drastycznie. A u Ciebie pierścionki porobiły swoje...

Edytowano przez pizmak

Nie no wiem ze to tylko obszycie tylko pogladowo dalem zdjecie kierownicy. No cos z ta manetka nie tak a wymiana manetki wrazie czego to jakas skomplikowana operacja? no cos z nia chyba jest ale brat mi o niej nic nie mowil ale wrazie czego sie jeszcze o nia dopytam .Dzieki za wszelkie informacje.

Myśle że sama manetka nie bedzie uszkodzona, ale coś z gniazdem w CIM-e może być porypane.

A kierownica z anglika ma takie samo mocowanie pasuje do naszych? Czy mozna tylko zmienic poduszke od naszych ze znaczkiem opla a kiera moze byc od anglika?

moze byc od anglika. generalnie tez znam VC która ma 190tys przebiegu ale uzytkownik nie zbyt dba o auto i kierownica jest tragiczna.. a przebieg oryginalny. Zreszta nie sama kierownica bo i całe auto ...

Ale ta vectra c ma 114000 tys to jest troche roznica przy 200000 tys to by bylo normalne moze .

Mam w domu 12 letnią Zafirę i 13 letnia Vectra. Zafira przebieg 220tys - mieszek od biegów dopiero zaczyna pękać, skóra na kierownicy nosi ślady uzytkowanai ale jest jeszcze cała, nie popekana, nie przetarta i myslę że wytrzyma jeszcze kolejne 200tsy. W Vectrza ta sama sytuacja, troszkę gorsza z mieszkiem ale kierownica tez nie ma uszczerbków. Także uważam że 200tys to nie jest dużo ... i przy takim przebiegu elementy w/w mogą spokojnie byc jeszcze w świetności. Jak będziesz kiedyś na wycieczce w niemczech popatrz sobie na wozu, ich przebiegi ia jak maja zadbane wnętrza. Raz oglądałem astra z przebiegiem 420tys to nie mogłem uwierzyć że kierownica tak dobrze wygląda, i takiej astzre można cofać licznik bo wnętrze było idealne. Proste - Jak dbasz tak masz. W polsce to różnie bywa do mnie an serwis wczoraj przyjechała baba na przegląd po 50tys. Felgi nigdy nie były myte (piekne alumki 17cali)

Ja cie rozumie doskonale tyle ze mi chodzilo ze maly przebieg a kiera zajechana ale to juz wyjasnialismy , wiadomo ze jak dbasz tak masz. Z kiera juz jest wyjasnione teraz ta manetka od kierunkow mnie martwi co to moze byc ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.