Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

krzyszto1986

problem po wymianie swiec

Recommended Posts

Mam opla vectre b rok 2000 silnik 1.8 16v z gazem sekwencyjnym stag 4 i ostatnio wymieniłem świece na bosch super plus i jak je wymieniłem to auto przez 5km normalnie jechało a później zaczął szarpać i się dławić nie dało się nim prawie jechać i jak podłączyłem pod opel tech 2 wyskoczył mi błąd P0352 i go skasowałem ale nic się nie poprawiło podczas jazdy i wymieniłem na te stare świece

i teraz trochę mniej szapie ale podczas jazdy i tak nie czuć przyspieszenia i się trochę dławi i co to może być ?

0352 Usterka w elektronicznej regulacji kąta wyprzedzenia zapłonu - cylinder 2 + 3 za niskie napięcie

A Cweke zaplonowa sprawdzales? jak masz mozliwosc to podmien od kogos.

Chyba ze kolega pomylil podlaczenie kabli

Please login or register to see this quote.

nie cewki jeszcze nie sprawdzalem a jak ja sprawdzic?a kabli tam nie pomylisz bo cewka jest razem z kablami zamontowana

nie cewki jeszcze nie sprawdzalem a jak ja sprawdzic?a kabli tam nie pomylisz bo cewka jest razem z kablami zamontowana

Posprawdzaj masy na silniku, miałem podobny przypadek ale w silniku z kablami i miałem luźny przewód masy przy przepustnicy

Ale zawsze mogłeś kable do świec na odwrót podłączyć. Nie ma możliwości by zmieniając świece na nowe (i nic nie psując w między czasie) samochód źle jeździł...

Może fabrycznie za duża przerwa na świecach. Ja preferuję świece NGK i dobrze chodzi. A z kablami to tak jak wyżej napisali koledzy, cewka zapłonowa jest zintegrowana z kablami, nie ma możliwości odwrotnego podłączenia. Albo już cewka powoli pada, przy tym silniku to jak nie kupisz nowej, to w używce sprawną ciężko kupić.