Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
cezarg1410

Chcę kupić VC do 35 tys

Polecane posty

Chcę kupić autko jesdnym z typów jest vectra C w cenie do 35 tys. Szukam silników 1.9 120 lub 150 km.

Mógłby się ktoś wypowiedzieć co w tych silnikach pada? Co boli vectry? Czy ta kwota wystarczy na auto w dobrym stanie z 2007 roku?

Jak auto się prowadzi? Bo obecnie jeżdżę focusem mk1 i jednak byłoby dobrze gdyby viki też się nieźle prowadziła

poszukaj było wiele pisane.

Główne wady silników znajdziesz patrząc na tematy przypiete w dziale VC-Silniki CDTI.

w google wpisz wady zalety mase wątków wyskoczy, autocentrum.pl tak samo masz wypowiedzi użytkowników, oraz nasze forum trochę poogladaj bo poco wałkować każdemu te same odpowiedzi jak już kolego jest to opisane

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Mój z 2007 kosztował 30 - wystarczy Ci ... Może nawet na nowszy ..

Na wiosne tj.kiedy przyjade do PL bede sprzedawal moja VC luknij sobie w temat

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

obecny przebieg 182tys.Do chwili sprzedazy bedzie miala mysle jakies 190 pare tys km.Cena jaka bedzie mnie interesowac to jakies 34tys zl

Proszę o używanie cytowania selektywnego, gdyż nie ma sensu cytować całego posta.

Proszę następnym razem o tym pamiętać/ matrox

Edytowano przez matrox

Za takie pieniądze możesz kupić fajną sztukę. Nie napalaj się zbytnio na odpicowane z wyglądu - przelatane.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Z tymi silnikami przebiegi są konkretne, więc dobrze musisz je sprawdzić j

Zalety? Cała masa, a wad jest kilka:

Alternator - liczysz jeden na ok 80-100 tys. km

Dwumasa - jedni na niej jeżdzą 90 tys. inni 230 tys. km, po wymianie raczej spokój (Moja miała wymieniane przy ok 210 tys. km)

Z niczym innym nie miałem problemów, moja Viki od nowości u mnie ma przelatane ponad 230 tys. i nadal jestem z niej zadowolony, poza wyżej wymienionymi nie miałem z nią problemów, chyba, że do mega problemu zalicze zaśniedziałe styki kierunkowskazu, który przerywał czy też rozrszunik, który po prostu niedawno przeczyściłem i dalej chodzi jak pszczółka. Zdecydowanie polecam te silniki, oczywiście jeśli zadbane...

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

W mocniejszych generalnie szybciej się zużywają podzespoły z racji większej mocy, ale jak mają powimieniane: dwumasę (cały komplet) czy tez alternator to powinny pośmigać.

Aaaa... przy 220 tys,. km wtrysk mi lał, ale udało sie go wyciągnąć, przeczyścić i chodzi jak nówka sztuka.

Edytowano przez szms

Witaj,

Nie wiem czy dalej szukasz zadbanej Vectry, ale jeżeli tak to mogę Ci zaproponować mojego kombika.

Jest to Vectra 1.9 DTH 150 KM, wersja OPC line prod 12.2007, rejestracja 02.2008 oczywiście polski salon, można

powiedzieć iż od początku w jednych rękach. ( na początku jeżdził nią jeden z moich szefów - nawiasem mówiąc

szef jakości Opla ds silników diesla).

Wyposażenie myślę że bogate począwszy od ksenonów skrętnych

Przebieg 127 000 km

Kolor czarna perła

Oczywiście samochód bezwypadkowy, serwisowany, jeżeli jesteś zainteresowany mogę Ci podesłać zdjęcia i więcej

informacji. Sprzedaż następuje w konsekwencji pojawienia się samochodu służbowego - zresztą dosyć nieoczekiwanie.

Wielkich modyfikacji w nim nie robiłem, jedyne co ma innego od seryjnego to hamulce - zostały wymienione tarcze na

nawiercane Zimmermanny.

Od soboty ma też nowy parownik i chłodnicę klimy.

Witam

Można prosić o zdjęcia, VIN i namiary do siebie?

Dziękuję

Witaj,

Tutaj podaję linka do mojegoogłoszenia

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

VIN W0LZCF3581043481

można też sprawdzać wg tablic rejestracyjnych - są to jej pierwsze blachy.

do 85 000km serwis ASO Opel Mucha

120 000km 2012r lipiec - wymiana EGR ASO Opel ale w Hiszpani

od 85 000km do teraz Bro Car Tychy - (również mają system i można dzwonić i sprawdzać ) tutaj większość prac wykonana u nich jest jeszcze na gwarancji

tj rozrząd, chłodnica klimy parownik itp.

Edytowano przez takamura

Witaj,

Jak Ci idą poszukiwania ?

Z tego co czytam to w dwie strony jest problem czyli z jednej kupić porządny samochód

z drugiej go sprzedać - ciekawe co gorsze?

Aby nie zakładać nowego tematu - również jestem zainteresowany zakupem poliftowej Vectry w kombiaku, może któryś z klubowiczów/forumowiczów ma takie auto na sprzedaż.

Budżet max do 35 tysięcy.

Interesuje mnie auto z dieslem 150/120 konnym w manualu, i dobrze by było, gdyby były biksenony.

Pakiet opc line też byłby miłym dodatkiem

PS. Z Levym jestem również w kontakcie.

Pozdrawiam!

Edytowano przez Dominos

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.