Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
cezarg1410

Chcę kupić VC do 35 tys

Recommended Posts

Chcę kupić autko jesdnym z typów jest vectra C w cenie do 35 tys. Szukam silników 1.9 120 lub 150 km.

Mógłby się ktoś wypowiedzieć co w tych silnikach pada? Co boli vectry? Czy ta kwota wystarczy na auto w dobrym stanie z 2007 roku?

Jak auto się prowadzi? Bo obecnie jeżdżę focusem mk1 i jednak byłoby dobrze gdyby viki też się nieźle prowadziła

poszukaj było wiele pisane.

Główne wady silników znajdziesz patrząc na tematy przypiete w dziale VC-Silniki CDTI.

w google wpisz wady zalety mase wątków wyskoczy, autocentrum.pl tak samo masz wypowiedzi użytkowników, oraz nasze forum trochę poogladaj bo poco wałkować każdemu te same odpowiedzi jak już kolego jest to opisane

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this quote.

Mój z 2007 kosztował 30 - wystarczy Ci ... Może nawet na nowszy ..

Na wiosne tj.kiedy przyjade do PL bede sprzedawal moja VC luknij sobie w temat

Please login or register to see this link.

obecny przebieg 182tys.Do chwili sprzedazy bedzie miala mysle jakies 190 pare tys km.Cena jaka bedzie mnie interesowac to jakies 34tys zl

Proszę o używanie cytowania selektywnego, gdyż nie ma sensu cytować całego posta.

Proszę następnym razem o tym pamiętać/ matrox

Edited by matrox

Za takie pieniądze możesz kupić fajną sztukę. Nie napalaj się zbytnio na odpicowane z wyglądu - przelatane.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Z tymi silnikami przebiegi są konkretne, więc dobrze musisz je sprawdzić j

Zalety? Cała masa, a wad jest kilka:

Alternator - liczysz jeden na ok 80-100 tys. km

Dwumasa - jedni na niej jeżdzą 90 tys. inni 230 tys. km, po wymianie raczej spokój (Moja miała wymieniane przy ok 210 tys. km)

Z niczym innym nie miałem problemów, moja Viki od nowości u mnie ma przelatane ponad 230 tys. i nadal jestem z niej zadowolony, poza wyżej wymienionymi nie miałem z nią problemów, chyba, że do mega problemu zalicze zaśniedziałe styki kierunkowskazu, który przerywał czy też rozrszunik, który po prostu niedawno przeczyściłem i dalej chodzi jak pszczółka. Zdecydowanie polecam te silniki, oczywiście jeśli zadbane...

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

W mocniejszych generalnie szybciej się zużywają podzespoły z racji większej mocy, ale jak mają powimieniane: dwumasę (cały komplet) czy tez alternator to powinny pośmigać.

Aaaa... przy 220 tys,. km wtrysk mi lał, ale udało sie go wyciągnąć, przeczyścić i chodzi jak nówka sztuka.

Edited by szms

Witaj,

Nie wiem czy dalej szukasz zadbanej Vectry, ale jeżeli tak to mogę Ci zaproponować mojego kombika.

Jest to Vectra 1.9 DTH 150 KM, wersja OPC line prod 12.2007, rejestracja 02.2008 oczywiście polski salon, można

powiedzieć iż od początku w jednych rękach. ( na początku jeżdził nią jeden z moich szefów - nawiasem mówiąc

szef jakości Opla ds silników diesla).

Wyposażenie myślę że bogate począwszy od ksenonów skrętnych

Przebieg 127 000 km

Kolor czarna perła

Oczywiście samochód bezwypadkowy, serwisowany, jeżeli jesteś zainteresowany mogę Ci podesłać zdjęcia i więcej

informacji. Sprzedaż następuje w konsekwencji pojawienia się samochodu służbowego - zresztą dosyć nieoczekiwanie.

Wielkich modyfikacji w nim nie robiłem, jedyne co ma innego od seryjnego to hamulce - zostały wymienione tarcze na

nawiercane Zimmermanny.

Od soboty ma też nowy parownik i chłodnicę klimy.

Witam

Można prosić o zdjęcia, VIN i namiary do siebie?

Dziękuję

Witaj,

Tutaj podaję linka do mojegoogłoszenia

Please login or register to see this link.

VIN W0LZCF3581043481

można też sprawdzać wg tablic rejestracyjnych - są to jej pierwsze blachy.

do 85 000km serwis ASO Opel Mucha

120 000km 2012r lipiec - wymiana EGR ASO Opel ale w Hiszpani

od 85 000km do teraz Bro Car Tychy - (również mają system i można dzwonić i sprawdzać ) tutaj większość prac wykonana u nich jest jeszcze na gwarancji

tj rozrząd, chłodnica klimy parownik itp.

Edited by takamura

Witaj,

Jak Ci idą poszukiwania ?

Z tego co czytam to w dwie strony jest problem czyli z jednej kupić porządny samochód

z drugiej go sprzedać - ciekawe co gorsze?

Aby nie zakładać nowego tematu - również jestem zainteresowany zakupem poliftowej Vectry w kombiaku, może któryś z klubowiczów/forumowiczów ma takie auto na sprzedaż.

Budżet max do 35 tysięcy.

Interesuje mnie auto z dieslem 150/120 konnym w manualu, i dobrze by było, gdyby były biksenony.

Pakiet opc line też byłby miłym dodatkiem

PS. Z Levym jestem również w kontakcie.

Pozdrawiam!

Edited by Dominos